Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem ezt elszúrtam, hogy...

Szerintem ezt elszúrtam, hogy javíthatnám ki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki titokban bejön nekem, régebben sokat beszélgettünk, mostanában nem igazán. Kicsit félénk, visszahúzódó, nehéz leolvasni az arcáról az érzelmeket. Egy éve még felfigyelt rám, most már úgy tekint rám, mintha nem is léteznék. Ennek ellenére nemrég vettem a bátorságot és elhívtam randizni üzenetben, erre ő csak bocsánatot kért tőlem és elutasított. Nekem ezt figyelmen kívül hagyva csak annyit válaszoltam, hogy ne haragudjon, de szerintem csak azért történt ez az üzenetváltás, mert többet ittam (megj.: teljesen józan voltam). Erre már nem válaszolt, de szerintem most lejárattam magam nála. A kérdés az, hogy tudnám ezt jóvá tenni? Esetleg valami ötlet, amivel egy esélyt kérhetnék tőle? Óvatosan kifaggattam a legjobb barátnőjét, hogy tetszik-e neki valaki vagy udvarol-e neki valaki és tudomása szerint nem, éppen ezért nem értem a reakcióját. Pedig nem nézek ki rosszul és mindenki kedvesnek tart engem...


Válaszaitok előre köszönöm!



2014. máj. 24. 21:13
 1/8 anonim válasza:
mi a szituáció? mármint iskola, munkahely...?
2014. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üzibe? te hülye vagy bmeg!szedd össze magad te töketlen és menny oda hozzá!!!az én időmben nem volt telefon üzenet meg facom tudja mik és mégis léteztek kapcsolatok.menny oda hozzá mond h van 2 mozijegyem de anyám nem tud jönni mert köszvénye van nevettek egyet és go mozi :)
2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, de kevés közös óránk van. Igen gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom személyesen is, de nem találtam rá sajnos megfelelő alkalmat, mikor egyedül lett volna, mert nem akarom beégetni magam a barátnői előtt akikkel mindig együtt lóg (komolyan még mosdóba is), ráadásul az egyikük volt osztálytársam.
2014. máj. 24. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Lényegében csak annyit szeretnék elmondani neki a megbántása nélkül, hogy az érzéseim valósak és többet jelentenek, mint "kedvellek" csak nagyon rosszul esett, mikor elutasított és ezért jött elő ez a hülye ötlet.
2014. máj. 24. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszol vok oda mész sz ard le a többi csajt

megfogod finoman a kezét és félre hívod ha ezt nem teszed meg később bánni fogod.8.osztályos koromban volt egy lány nem mertem rá nézni sem pedig tetszett és utolag kiderült h ő is szeretett...nem lett belőle semmi pedig qrvára lehetett volna

2014. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ő is sejti, hogy mi a helyzet és nem tudom, hogy emiatt kezel le, jelezve, hogy nem érdekelsz vagy ő is érez valamit és kicsit bátortalanabb, mint egy átlagos embernél.
2014. máj. 24. 21:31
 7/8 anonim válasza:
szerintem csak menj oda hozzá és először beszélgess vele de nem kell elsőre letámadni... aztán szép fokozatosan amikor úgyérzed h már jó, akkor hívd el helyekre, haverkodjatok össze utána pedig mondd el neki. nem egyszerű, de szerintem megéri megpróbálni. :)
2014. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ó, hát igen ez ilyen lányos dolog hogy mindenkivel együtt lógunk mindenhova :DDD
2014. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!