Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot kérek, szeretnék...

Tanácsot kérek, szeretnék ismerkedni egy lánnyal egy kórházban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap ismerősöm kórházba került ahova én kísértem be, és láttam a kórházban egy fiatal lányt, aki nagyon megtetszett, aztán egyik nap is láttam ahogy kijött egy szobából, bennfekvő beteg. Nem tudom mivel fekszik benn, de lehet hogy súlyos eset, mert elég súlyos betegek voltak benn, és nem tudom meddig lesz benn. Szerintetek mit csináljak? Nagyon szeretnék vele megismerkedni, de most üljek egy napot a folyosón, hátha szembejön? Meg mivel menjek oda hozzá egy kórházban, tök ismeretlenül?

20/f


2014. máj. 25. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda! És kérdezd meg, miért van bent?
2014. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
attól is tartok, hogy nem találkozok össze vele, mert meglátogatom ismerősömet majdnem minden nap, de egész nap nem vagyok ott, meg nem is tudok ott lenni :\ a szobába meg nem akarok ismeretlenül bemenni
2014. máj. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!