Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mióta számít az önismeret...

Mióta számít az önismeret arroganciának?

Figyelt kérdés
Ha tudom magamról, hogy szép vagyok és okos, akkor miért jönnek rögtön azzal, hogy pföh, beképzelt p|cs@? Nyilván tudom, hogy van hová fejlődnöm, de akkor is, ha nem sírok, hogy de ronda vagyok, miközben tudom, hogy nem, akkor miért kapom ezt meg? És nem csak én, hanem sokan mások is, akik ide írnak?

2014. máj. 25. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi baj, ha nem becsülöd túl magad
2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem kell felvágni ezekkel a dolgokkal ha valaki azt mondja hogy nagyon érzelmes, akkor vajon tényleg az...? szval jó ha ezt tudod de nem kell hangztatni hisz lesz aki észreveszi anélkül is :) viszont jó ha így állsz magadhoz, így a helyes :)
2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ne törődj az olyanokkal, akik beképzeltségnek veszik... bár azt azért erősen javaslom h ne mondd ezeket a dolgokat hanem mutasd.


azért teszik mert irigyek azokra akiknek van önbecsülésük és el akarják venni.

2014. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mint írtam, tudom, hogy még van hová fejlődnöm, és ezeket a területeket egyenként megcélozva igyekszem fejleszteni.
2014. máj. 25. 21:19
 5/20 anonim ***** válasza:
Az okos ember sosem mondja magára, hogy okos, mert úgy érzi, nem tud eleget.
2014. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Itt nem a lexikális tudásról van szó, hanem egy bizonyos személyiségtípusról. Úgy is mondhatnám, hogy logikusan, tehát nem érzelmileg irányítottan gondolkodom. A lexikális tudás persze olyan, hogy egy életen át olvashatnád a különböző tudományterületek szakirodalmait, mégsem jutnál a végére. De ki is akarná ezt?
2014. máj. 25. 21:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Drága, mindenki érzelmi alapon dönt, a pszichopatákat kivéve Pszichopaták pedig nem írnának ki ilyen kérdést, mert leszarják a véleményedet.


Egyébként teljesen stílustól függ. Én például nem szeretem, ha egy nő emlegeti magáról, hogy ő szép meg okos meg mennyi pasinak kell. Van nekem is szemem, fülem, eszem, észreveszem, hogy szép és okos, ebből pedig egyértelműen következik, hogy sok pasinak kell.


Az önismerettel és önbizalommal semmi probléma, az arroganciával viszont igen. Nem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy te milyen király vagy, elég csak azokkal beszélni erről, akikről tudod, hogy ismernek, és nem zavarják az ilyen kijelentéseid.

2014. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Okos ember tudja mikor mit kell mondani, a bölcs meg tudja mikor kell hallgatni. -_-
2014. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem kötöm mindenkinek az orrára, csak amikor támadnak, és megpróbálják bebizonyítani rólam, hogy pl. órákat kell magammal foglalkoznom, hogy prezentálható legyek, akkor nyilván visszaírok nekik, hogy ez rohadtul nem igaz, mert nincs szükségem semmilyen trükkre (pl. nyilvános mell-lobogtatásra) ahhoz, hogy jó legyek, mert már eleve az vagyok. Na és akkor jön az arrogáns p|cs@zás. Valahogy nem tudják elviselni azt, ha valaki csak saját maga akar lenni, és nem az ő kegyeikben akar járni a megjelenésével is.
2014. máj. 25. 21:42
 10/20 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan, mint egy szűrő. Ha valakinek fáj az, hogy nem öltözök vulgárisan az ő kedvéért, az egyből fröcskölődik, de azt nem is kell veszteségként elkönyvelni. Szerintem.
2014. máj. 25. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!