Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha olyan helyen élsz, ahol...

Ha olyan helyen élsz, ahol nincs nagy baráti köröd, a munkád is olyan, hogy esélytelen szingli nőt megismerned általa és még csak bulizni sem jársz el, hol ismerkedhetnél meg valakivel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Jokerdes, de szolj ha tudod a valaszt nekem is.
2014. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kávézó! De komolyan! Esetleg utcán padon ülő lányokkal is tudsz.
2014. máj. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aztan azt hiszik hogy egy perverz vagy.
2014. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen az a munka?

A nem nagy baráti kör mit takar?

Miért nem jársz bulizni? Nem csak a disco-t értem itt, hanem a koncerteket, vagy csak beülni egy bárba stb.


De van megoldás még így is:


1. Munkatársakkal beültök valahová.

2. A nem nagy baráti körrel beültök valahová.

3. Valami hobbid csak van - Olyan területen.

4. Legrosszabb esetben ott a facebook, vannak csoportok, és ott hasonló érdeklődésű emberekkel tudsz beszélgetni. De ez tényleg csak a legrosszabb esetben.

2014. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neten pl.
2014. máj. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MOST KOMOLYAN:


Tömegközlekedési eszközökön, az utcán, a boltban, kávézóban.


Ezekben bárhol ott van egy nő egyedül, aki tetszik akkor odamész hozzá. Szívesen!

2014. máj. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha oda megy. Nem zavarjak el melegebb eghajlatra?
2014. máj. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De, háromból kétszer a legjobban csajozó férfiakat is elutasítják a nők. Ezt hívják úgy hogy próbálkozások. Nekem például kb. 30 leszólításomból jut el oda 1 nővel a dolog, hogy szex is legyen.


De a visszautasítástól rettegő férfiak mindig elfelejtenek valamit:

Mikor ott fekszik alattad egy csaj, nem arra gondolsz, hogy jajj de rossz az a 39 visszautasítás, biztos milyen béna vagyok. Hanem örülsz annak az egy pinának, amelyikkel sikerült. 100 évesen a karosszékben üldögélve nem arra fogsz gondolni, hogy milyen rossz, volt az életemben többezer lány aki elutasított. Hanem hogy mondjuk volt 50, amelyikkel dugtam.


+A lányok közül 100-ból 90, 95 általában azt a fajta kedves visszautasítást választja, hogy finoman megszakítja a beszélgetést, elköszön, stb. ha nem érdeklődik. Mogorvaság, durvaság 100-ból párszor van.

2014. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1, 50-et leszolitasz, 1-et megdugsz

2, a lakasodban ulsz egesz eletedben, es egyet sem dugsz meg


Na melyik a jobb? Ahogy mondani szokas, kezedben a kulcs.

2014. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!