Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak minket duci...

Miért nem akarnak minket duci nőket a pasik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen, nem tudok normális pasit találni a súlyom miatt. 168 cm vagyok és 74 kg. Igaz nagy telt kebleim vannak, de sajnos nagy combom fenekem is. Egyszerűen miért nem lehet szeretni egy duci nőt?!
2014. máj. 26. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
azok a nagy kebleid is zsírból vannak:D ha normális vagy és nem itt tennél fel ilyen kérdéseket hidd el lenne pasid
2014. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ez tetszik, valakinek nem. Ha olyan pasit szeretnél akinek egy karcsú lány tetszik, akkor nincs más hátra, kénytelen leszel lefogyni.
2014. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha 60as derekad van írj privit:D
2014. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szóval duci vagy? És hány éves? Privit lehet írni?

F

2014. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Nekem volt egy 133 kg-s barátnőm. Igaz, hogy inkább a jelleme, és az arca volt a "nyerő" számomra.
2014. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb fiú ismerősöm elmondása alapján sokkal inkább szeretik a srácok a feszes, kisebb idomokat, mint sem a teltebb formákat. No meg néhányan "nem törődömséggel" hozzák össze függésbe a kisebb-nagyobb túlsúlyt. Ráadásul a ami kor divatja még mindig a vékonyság.

Egyébként meg ízlések és pofonok, van, akinek pont ilyen kell.:)

2014. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, én imádom az ilyen alkatot. ;)
2014. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor miért nem fogysz le? -_- Én 60 kiló se vagyok és heti háromszor eljárok sportolni, emelet futok, mert nem is az hogy nem tetszem ducin a fiúknak, de még saját magamnak se!! Ahelyett hogy a fiúkat hibáztatnád amiért nem kell nekik a hájas segged inkább menj sportolni!
2014. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez ízlés kérdése. Kinek mi jön be. A nagymellű nőkkel is sok jó dolgot lehet művelni az ágyban, sőt, tapasztalataim szerint jobbak is, mint a vékonykák, de a mai, 2000-es években a vékony a divatosabb. Ez a történelem folyamán elég sokat változott már, majd újra fog előbb-utóbb.

Szerintem ha felrakod magad egy társkeresőre egy jó képpel, biztos,hogy rengeteg leveled fog jönni, és az önbizalmad is helyre fog állni.

26F

2014. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gondolom neked is a jobb testű fiuk kellenek, de ők is elvárják tőled ugyanezt.
2014. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!