Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha netes ismerkedés során a...

Ha netes ismerkedés során a lányok kb. fele visszakozik, miután meglát rólam egy képet, akkor jó eséllyel ronda vagyok? :D

Figyelt kérdés
Nem nagy a minta, kb. 15 lányról beszélhetünk, de kezd nem tetszeni a dolog. :D
2014. máj. 26. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küld egy képet, megmondom.
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet ám, hogy csak túl jóképű vagy, így azt hiszik, hogy nincs nálad esélyük. Igen, minden bizonnyal ez történt!
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rakd ki a képet. Jó? Úgy egyszerűbb.
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2: Igazad van, csak ez lehet a megoldás. :D


Ide nem szeretném kirakni.

2014. máj. 26. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem volt melletted egy jo auto.

A mai tinik a pofara es a penzre mennek. Ha azt latjak, hogy gazdag vagy, akkor lehetsz barmilyen ronda.


Tanulj, hogy legalabb gazdag legyel. :)

2014. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor privátba küldd el nekem, és majd megmondom :D
2014. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

figyelj... elküldöd 2 lánynak a képedet.. a fele (vagyis 1) viszakozik, marad 1 akivel összejön a dolog... minek több?:D

ha pl van 5 lány, annak a fele viszakozik, egyel összejön a dolog... mi lesz a maradék másféllel?:D

2014. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5: Nem tinik voltak (jó, talán 3-an 20 év alattiak), de egyébként se szeretném, hogy a pénzem miatt legyen velem valaki.


7: Az egy dolog, ha nem szívódik fel engem meglátva, de ezen túl még kell pár dolog, hogy működjön is köztünk valami. :D

2014. máj. 26. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:
nojó, de az már nem a külsődön múlik!:D ha 10 csajból 5 felszívódik a külsőd miatt, és a maradék 5 még egy darabig marad és utána szívódik fel, akkor az azt jelenti, hogy van olyan rétege a lányoknak, akiknek külső alapján bejössz, csak belső alapján nem... 5 lány meg még mindig elég sok!:D úgyhogy ezzel az aránnyal még simán becsajozhatsz, ha a belső is megfelelő..
2014. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te még mindig jobban jártál mint én. :D nekem még meg is írták, hogy ronda vagyok és tiltottak
2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!