Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti általában a tudomásár...

Fiúk, ti általában a tudomására szoktátok hozni a lányoknak, ha tetszenek?

Figyelt kérdés
Hogyha megtetszik nektek egy lány (és szinglik vagytok), akkor próbáltok megismerkedni vele, érdeklődtök iránta, vagy csak magatokban megállapítjátok, hogy szép és ennyi, nem is próbálkoztok?
2014. máj. 26. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A második opcióval mar kihaltunk volna..
2014. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"vagy csak magatokban megállapítjátok, hogy szép és ennyi, nem is próbálkoztok?"

Én eddig így csináltam, és ilyenkor mindig a lány kezdeményezett(szerencsére). Nem nagyon lenne bátorságom hozzá, mert a legelső próbálkozásom enyhén szólva kínos volt(kinevetett), de talán jobb is hogy így alakult.:)

2014. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne tenném?
2014. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

épp úgy vagyok vele, hogy inkább elkerülök egy bizonyos helyet, mert rám mosolygott egy lány és kedves volt velem


még véletlenül sem akarok eljutni arra a szintre, hogy tenni akarjak valamit

2014. máj. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! Egyébként a test is elárul. Tehát ha tetszik, akkor vannak önkéntelen jelek. Persze gusztustalannak tartom a kilógó nyelvet stb. A visszafogott érdeklődés, jelzés, mosoly stb. az, amit én választok. Főleg mert tudatában vagyok nagyrészt a saját önkéntelen jeleimnek. De helyzetfüggő a dolog. Tehát nem állok le minden helyes lánnyal beszélgetni. Vagy ha épp nagyon dolgom van. De a vonat például kiváló ismerkedő hely már.
2014. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!