Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintettek mit kéne tennem?...

Szerintettek mit kéne tennem? Hogyan tudnám, megváltoztatni az életem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18éves vagyok, nincsenek barátaim,voltak de hátba szurtak itt hagytak, nem volt még barátnőm pedig nagyon szeretem volna több nyire mar az ismerkedésnél atbasztak, volt több csaj akivel talakoztam de mindegyik atbaszott ! Volt egy olyan akivel talakoztam,smaroltunk stb Késöbb Kiderült hogy volt pasija ! Nem vagyok ronda es ténleg egy normális pasi vagy mindig arra vágytam hogy legyen egy lány akit szeretek es ő is engem Most töltöm a 19 5éve folyamatossan próbálkoztam nem,jött össze próbálkoztam,neten Facebookon,tarskerő oldalokon,bulikba távolság sem számított helyileg nem,lenne lehetséges ! Nem jarok suliba sem,sehova igy ott sem,lehetséges ! Mar nagyon elvagyok keseredve barátaim sincsenek egy sem,! Nem tudom mit kéne tennem, hogyan merre tovább nagyon,magányos vagyok ! Normális lányt akarok aki szeret!Ha esetleg van olyan lány aki ismerkedne velem,az Facebook linket küldjön es írok ! Ötleteket tanácsokat várok hogy mit csináljak 5év allat tökre mentem,abba hogy mindig atbasztak,es mindig magányba voltam,!

2014. máj. 28. 11:47
 1/8 Költőnő? ***** válasza:

Nem egy lány fogja megoldani az életed, hanem te, saját magad.

Miért nem tanulsz már? V meló, tanfolyam akármi?

2014. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melom most nincs nem tanulok már ! Minden jó az életemben csak ez nem, nem,akarok,egyedül lenni nagyon rossz már !
2014. máj. 28. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Húzz sorszámot ugyanezt kiírhattam volna én is csak tanulok.


Egyébként minden pont megegyezik.

2014. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha úgymond "vakon" és erőszakkal keresed a szerelmet (de ez nem biztos, hogy azt keresed, inkább csak a magány miatt. legalábbis úgy tűnik!), akkor nem fogsz találni. Én is voltam így, hogy jó lenne ha lenne már valakim stb. De én nem próbálkoztam azért társkereső oldalon stb. Szokták mondani, hogy érezd jól magad, légy boldog egyedül, és akkor amikor nem keresed a szerelmet majd rád talál. Nyálasan és ostobán hangzik, de nálam tényleg működött. Elkezdtem edzeni, ami önbizalmat adott és megvolt bennem a határozottság (tavaly tavasszal kezdtem), hogy itt a nyár, a nyár az új élet kezdete, ott minden más lesz. Így is lett, azóta is boldog párkapcsolatban élek. :) Javaslom, hogy keress valami hobbit, ami leköt (járj kondiba vagy bármi), érezd jól magad, mert akkor nem ez a depis kisugárzásod lesz és akkor majd találsz valakit! Sok szerencsét!
2014. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Hát nekem nem az jött le az írásodból, h egyébként minden rendben lenne...
2014. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 2 éve, bár akkor még annyira se voltam tapasztalt mint Te, nem jó, ha elkeseredsz, annyit tudok tanácsolni. Akkor az volt a bajom, hogy találok-e e egyáltalán valakit, ma az a gond hogy olyat találjak akivel összeillenék minden formában, de hogy egy szép délutánt vagy egy kellemes estét, vagy randikat szerezzek egy lánynak az nem probléma már.

Szerintem próbálkozz a társkeresővel és legyél nagyon kedves, előzékeny és közvetlen, élőben is, de ha beszélsz valakivel akkor pár beszélgetés után ne várj azzal hogy talizni szeretnél az illetővel, abból nem sül ki jó ha túl sokáig beszéltek csak neten. Fogj fel egy talit olyan lazán, mintha csak a 8 éves unokahúgoddal trécselnél, tét nélkül. Minden adni fogja magát és éreztetni fogod hogy minden oké, tök jól érzed magad és ezáltal a partnered is ugyanígy fog érezni. Nem mondom hogy kezdd el ezt, de én 2 év óta már élőben az utcán, metrón, buszon is sok lányt megszólítottam és bár kapcsolat nem, jó pár tali azért lett ilyenekből :)

Ne szégyelld magad, a lányok szeretik ha "aranyos vagy" számukra, meg szerény (az elején) aztán pedig adj bele mindent (önmagad) :D Sok sikert! 24/F

2014. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, kérdező, hogy mástól várod a segítséget, pedig, mint ahogy Költőnő jelezte, neked magadnak kell segíteni magadon. Barátot akarsz? Legyél előbb barát te magad. Szerelmet akarsz? Tedd szerethetővé magad. Nyavalygással még senki sem szerzett barátokat, vagy szerelmet. Mit vihetsz egy kapcsolatba? Hiszen semmid sincs! Se önbizalmad, se tartásod, se normális szemléleted, se humorod. Egy érzelmi koldus vagy csupán.
2014. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miquel igen igaza van a masik probléma hogy hova menjek Barátkozni ismerkedni ha mar topon vagyok !
2014. jún. 1. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!