Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van egy lány, akiről tudom...

Ha van egy lány, akiről tudom hogy tetszem neki és van hogy én is keresem őt de semmi komolyat nem akarok, akkor félre fogja érteni?

Figyelt kérdés
Nem mondta ki hogy akar tőlem valamit, meg hogy tetszem neki, de ezt még a hülye is észreveszi hogy kapcsolatra vágyik. Sokszor ő keres engem, de én is szoktam néha. Azonban nem akarom hogy emiatt félreértse a dolgot, és beleélje magát abba hogy akarok tőle valami komolyat. Én csak szeretek vele beszélgetni, meg ellenni. Ez minden. Hozzam neki fel a témát csak úgy, hogy tisztázzuk mi van köztünk? Vagy mit tegyek?
2014. máj. 31. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen mondjad el neki, hogy te csak barátságot akarsz, de affelől is biztosítsd, hogy ez nem fog változni. Különben azt fogja gondolni, hogy még nem vagy biztos magadban és idővel belé szeretsz.
2014. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyesnek igaza van. mondd meg neki hogy csak baratkent tekintesz ra es ez nem is fog valtozni. csak ezt teljesen egyertelmuen tedd hogy ne tudjon remenykedni. a csajok neha nagyon butak (mondom ezt lanykent). ne hogy a vegen radfogja hogy hulyitetted vagy jatszottal vele
2014. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!