Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti örúlnétek annak ha...

Lányok ti örúlnétek annak ha egy fiu leszolit titeket, pl egy parkban? , millenaris meg ilyesmi, csak h beszélgessetek

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Örülnétek
2014. jún. 1. 12:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg idegenkednék a dologtól....Egyből arra gondolnék, hogy valószínűleg én vagyok a 20. már aznap és minden arra járó lánynál bepróbálkozik. Az efféle ismerkedések azért is esélytelenek, mert csak azt az érzést keltik a lányokban, hogy nem ők kellenek a srácnak, csak egy lányra van szüksége....akárkire, a lényeg hogy lány legyen.
2014. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.
2014. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez tul nagy sztereotipia,nem magamat akarom vedeni,de en nem.azert mennek oda h mindenkeppen lany kell,hanem.mert miert ne? Ha megtetszene:)
2014. jún. 1. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, csak abban az esetben, ha azt látom, hogy más lányoknál próbálkozott előttem.

Én úgy gondolom, hogy ha megvan a kölcsönös szimpátia akkor nincs ezzel semmi baj, sőt! (Persze viselkedj is úgy pl.: mosolyogj, nézz a szemébe, tegyél fel több nyílt kérdést és persze add önmagad!)

2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze,en igy gondolom/gondoltam:)
2014. jún. 1. 13:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Is,bocsanat h mindent elirok:D
2014. jún. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!