Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, milyen frizura jön be...

Nők, milyen frizura jön be leginkább?

Figyelt kérdés
kopasz, sima rövid, esetleg hosszabb, linkelhettek is képet, nagyon érdekelne hogy mi számít vonzónak és mi ami számotokra taszító :) írjatok kort is légyszives 20/F

2014. jún. 2. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más, szóval a kérdésednek nincs értelme.

Ráadásul ha mi azt mondjuk, hogy a kopasz a nyerő, de neked az nem áll jól, akkor b..szhatod. : D

2014. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de úgy általában, mert oké hogy mindenki más és más áll jól neki de mégis érdekelne hogy ha nem is konkrét gyengéitekre gondolok de hogy akkor a múltban a párotok/párjaitoknak milyen volt a haja :D csak kíváncsi vagyok mi az ugymond "divat" manapság , nem mintha ez befolyásolna számomra bármit is de nagyon érdekelne :)
2014. jún. 2. 09:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát a páromnak most valami ilyen haja van:

[link]


Viszont nekem tetszik a sima rövid, a hosszú, a kopasz.

A mai divat-kefefejektől viszont hányok. : D

2014. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az nekem is tetszik, amit a 3-as belinkelt :)

Én a kopaszt nem szeretem, illetve, ha valaki kopasz az nem baj, csak azt nem értem, amikor valaki direkt leborotválja, pedig lenne haja.

A kifejezetten hosszú sem tetszik.

Az tetszik, ami rövid, de azért bele lehet túrni és meg lehet fogni :)

2014. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kopasz nekem is mérsékelten, de van, akinek jól áll. Ráadásul én amúgy is olyan típus vagyok, hogy imádom a párom haját birizgálni. :D

(első és harmadik voltam..:D)

2014. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A rövid és a kopasz tetszik a legjobban, meg amit a 3-as linkelt.
2014. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
na akkor mégis csak számít valamennyire a haj, vagy éppen annak a hiánya :D na akkor megyek fodrászhoz azthiszem.. :D
2014. jún. 2. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:

De kinek akarsz tetszeni? Megfelelni?

Nekem a rövid haj tetszik, egy barátnőmnek a nagyon hosszú, valakinek pedig a kopasz. Szóval mindenre van 'kereslet' :)

2014. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igazából csak vicceltem :D , és elsősorban magamnak szeretnék megfelelni, aztán akinek szimpatikus vagyok azzal szívesen ismerkedem akinek meg unszimpatikus vagyok az meg bekaphatja :D na de ez már más téma, mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 2. 09:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Két szélsőség:) A kopasz és a hosszú haj. Mind a kettő lehet férfias, ha a megfelelő ember viseli megfelelő arcformával!
2014. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!