Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mennyi idő barátkozás után...

Ti mennyi idő barátkozás után gondolnátok azt, hogy nem akar semmi többet tőletek a srác, ha nem hív randira?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hivd el te :D de komolyan a 12-23 evesek kozt sokan csak azert nemhivjak el a lanyt mert hogy beegnek vagy felenkek nagyon
2014. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár hónap .. van srác akinél mai napig nem tudom eldönteni mit is akar tőlem ...
2014. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hív el kettesben sehova,akkor nem akar semmit.Egyébként ha pl 1hétre eltűnik,akkor 100%.
2014. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.. pl nekem is volt olyan, hogy egyszerűen örültem hogy levegőt kaptam vizsgák, munka, rokonok mellett és 3 hétig nem beszéltem a csajjal majd összejöttünk...:)

Bár nem tartott csak két hónapig, annyi igaz :D

2014. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek általában ilyen empátia nélküli türelmetlen hülye libák, volt olyan hogy randiztam egy csajjal, de semmi komoly csak ismerkedtünk aztán nem kerestem 4 napig mert nem voltam gépközelben, de elpatkolhatott volna egy rokonom is... és akkor ezért megutált... de ő sem keresett szóval nem értem mi a probléma... szóval ezer oka lehet hogy nem keres, ha békében váltatok el és nem ír vagy keres egyéb módon egy hétig akkor oké, de ha ír csak nem hív el akkor lehet bármi, mert mi férfiak nem barátkozni akarunk a lányokkal általában szval csak ugy nem írnék semmilyen csajra...
2014. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!