Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy régi ismerőssel?

Figyelt kérdés

Évek nem beszéltem vagy találkoztam vele, most viszont felkeltette az érdeklődésem a leányzó.

Csak Facebookon lehetséges a beszélgetés, a netes ismerkedésben viszont nem vagyok otthon.

Nem igazán ismerem, de szeretnék többet tudni róla, a hallottak alapján tetszik. Olyan mint egy idegen, "de mégse". Ilyenkor hogy kell közeledni?


Egyeltalán hogyan ismerkedjen az emberi fia interneten? Szemtől-szemben látja az ember az unalom jeleit, tudja mikor kell visszavenni, vagy akár elköszönni, de chaten ezt hogy állapítom meg?


Azt se tudom, hogy kezdjek bele a dologba, mégse kérdezhetem meg, mit csinált az elmúlt 5-6 évben, és még csak nosztalgiázni se tudunk, nem sok közös élményünk van.


Tanácsok, ötletek? :)


2014. jún. 3. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

De most hh felkeltette az érdeklődésed? :S Facebookon keresztül?:)

Am meg írjál rá, esetleg valami poszttal kapcsolatban, h hú mennyire tetszik, stb, aztán meg : rég láttalak, h vagy, blabla :D

Valakivel egyszer így kezdtünk újra beszélni, igaz nem szerelmi ügy volt.

2014. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem bántásból, de ne beszéljek vele helyetted?? :DD

találj ki vmi jó dumát. szia ezer éve nem láttalak, szia tök jó ez a képed, hogy vagy?, szia nem emlékszel ki volt az a barnahajú gyerek? ja és hogy vagy??? ezer megoldás van

mindig kevesebbet bezséljetek mint amennyit amúgy tudnátok. napi 1-1 óra, és akkor érdekesnek fog találni. legyél kedves, előzékeny de a férfiasságod ne felejtsd el. finoman udvarolj. ja és ne félj!!!

hajrá sok sikert, vmi van írj itt azt majd válaszolunk.

2014. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!