Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha van egy pasi,...

Mit tegyek, ha van egy pasi, akivel ugy tűnt, kölcsönösen bejövünk egymásnak, de amikor flörtölni próbált, eléggé zavarba jöttem, és a viselkedésemet ugy értelmezhette, hogy engem ő nem érdekel?

Figyelt kérdés
Amikor legközelebb találkoztunk, látszott rajta, hogy nem tudja, mi van, pedig tetszem neki (ez is látszik rajta). Ha legközelebb összefutunk, és megpróbálok nagyon mosolygós stb. lenni vele, hogy lássa rajtam, hogy bejön nekem, még van esélyem rá, hogy fog közeledni? Srácok, pasik, ti ilyen helyzetben próbálkoznátok tovább, ha a lányon azt látnátok hogy bejöttök neki?Remélem, nem tettem tönkre az egészet azzal, hogy zavaromban hülyén viselkedtem...
2014. jún. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,csak ez ne legyen rendszer
2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért hogy viselkedtél?
2014. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam, hogy zavaromban ugy viselkedtem, minha nem jönne be nekem, nem viszonoztam a flörtölését
2014. jún. 4. 21:06
 4/4 anonim válasza:
miért, hogy flörtölt,mit csinált hogy így zavarba hozott? :) egyébként ha tleg tetszel neki,akkor még flörtölni fog veled.
2014. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!