Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted hogy lehet megtaláln...

Szerinted hogy lehet megtalálni az igazi szerelmet? 18 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedni minél több emberrel és nyitottnak lenni, na meg egy nagy adag szerencsére is szükséged lehet
2014. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEm itt! De talán próbálj ismerkedni lányokkal, azzal több esélyed lesz. Nincs rá olyan módszer, amivel tuti célba érnél. Minél több emberrel megismerkedni (személyesen, nem facebookon) és így jó esélyed van arra, hogy egy lány belédszeret.
2014. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedni, de nem egy előre elképzelt személyt keresni, hanem azt, aki a minimum kritériumoknak megfelel, és elfogadni az ő rossz tulajdonságait, és felfedezni a jókat.

Csak olyan emberrel tölteni az időt, akitől vissza is kapod amit nyújtasz neki,és megbecsül. Ha véget ér egy kapcsolat, akkor elgondolkodni, hogy én hibáztam-e és tanulni belőle, tapasztalatot gyűjteni.

Tudni, hogy mit akarok, és mit várok el. Elfogadni és szeretni önmagam, hogy más is szerethessen.


Rákakilni egy macskára :(

2014. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önismeret és emberismeret. Ezeket a képességeket tapasztalati úton lehet elsajátítani, szóval ismerkedj, légy nyitott a világra. Nem biztos, hogy menni fog elsőre, lehet, hogy belebuksz néhány párválasztásba, de minden egyes alkalommal közelebb kerülsz hozzá.
2014. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartó munkával. Nekem csak 40 évesen sikerült, pedig sohasem voltam egy szende kisfiú. :-)
2014. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!