Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A munkahelyemen van egy férfi...

A munkahelyemen van egy férfi aki állandóan néz engem és nekem is tetszik. Miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Mindig mikor ott vagyok odajön hozzám kedveskedik (máshoz nem szokott odamenni,még hozzájuk sem szól)mindig bámul engem(munkahelyemen én vagyok a legcsinosabb nő -a féfiak szerint) Szerintem nem :-) Én úgy vettem észre hogy vonzódik hozzám de akkor miért nem lép?Lehet nem gondolja komolyan?!
2014. jún. 6. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy fél hogy elutasítod?
2014. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Adj neki jeleket.

Nincs esetleg alacsonyabb pozícióba?

2014. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

És?

Miért kéne mindenaron lépnie?

Kapcsolat nélkül nem lehet élni?

2014. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak fél lépni...
2014. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én is hasonló szituba vagyok,milyen jeleket küldjek a pasinak?
2014. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatot akarok csak hogy kicsit többet beszélgessünk ismerkedjünk.Ő van magasabb pozícióba és elég nagy az önbizalma,nem hinném hogy fél tőlem :)
2014. jún. 6. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezeményezz te az isten szerelmére. Miért kell mindenáron a férfinek kezdeményezni. Jó persze értem ,hogy így helyes , de ha ő nem mer lépni akkor lépj te. Ilyen egyszerű. :)
2014. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!