Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tegyem nyilvánvalóvá egy...

Hogy tegyem nyilvánvalóvá egy félénk srácnak, hogy tetszik nekem és nem csak nézzen, hanem lépjen égre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A félénk srác sosem fog lépni, azért félénk. Neked kell felkötni a gatya madzagot.
2014. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Égre? Ne bántsd és ne dobd ki repülőböl.
2014. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És ha te nem tetszel neki?!
2014. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, kérdezd meg őszintén mit gondol rólad, milyen lánynak tart és, ha visszakérdez akkor te is utalj rá, hogy nagyon tetszik neked.

Vagy egyszerűen szembesítsd a ténnyel, hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni.

2014. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
gondolom okkal félénk, vagy verte az apja vagy sokan csúnyának csúfolták vagy mindkettő, esetleg ha megmondanák neki, hogy szerinted helyes és nem ronda, talán kapna egy kis bátorságot és lépne
2014. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"lépjen végre"

akkor ezek szerint egy ideje megy a huza-vona. ebben az esetben elég valószínű, hogy nem tetszel neki annyira.

a legfélénkebb srácok is tesznek valamit az ügy érdekében előbb-utóbb, ha igazán akarják. ő nem akarja annyira, próbálj megbarátkozni ezzel a gondolattal, hogy később ne legyen nagy a csalódás (én is túl sokszor magyaráztam már be magamnak, hogy csak félénk a srác)

2014. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ilyen kérdéseket írnak ki egyesek, ahelyett, hogy maguk lépnének?!
2014. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7.

Mert lusták, és elvárják a másiktól. :D

2014. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szitu az,hogy ismerkedtem egy sráccal, miközben ő is feltűnt a színen,de én még akkor ugye a másik sráccal voltam elfoglalva, akivel mint a végén kiderült nem igazán passzoltunk. Lehet a félénkebb srác azért nem kezdeményez konkrétan,mert ő nem tudta,h én ismerkedtem egy sráccal és lehet úgy jött le neki,h nem jön be,pedig igen.

Úgyhogy ötleteket kérek ,hogy hogy jelezzem neki,h szabad a pálya nálam? A hajbizergálás/csavargatás gáz lenne? :)

2014. jún. 6. 20:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá a francba, hát ennyire már nem lehet valaki kényelmes! Kell neked, vagy nem? Akkor szerezd meg és ne a sült galambot várd! Nekem bizergálhatnád a hajad az örökkévalóságig is, oda se néznék.
2014. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!