Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik az osztálytársam....

Tetszik az osztálytársam. Nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kilencedikes vagyok és nyáron volt gólyatábor. Sokat beszéltem az egyik fiú osztálytársammal, meg is kérdezte hogy ülök e mellé, de nem ültem. Tök jól beszélgettünk meg bírtam de mikor elkezdődött a suli semmi, egymáshoz se szóltunk. Most tavasszal meg azon kaptam magam hogy tetszik, nagyon.. Egyszer már írtam neki mostanában , beszéltünk..

Azt tudni kell rólam h sose volt fiú barátom se ..és nehezen alakítok ki kapcsolatot fiúkkal.. Meg amúgy is nehezen ismerkedek..

Szóval légyszi valaki normális tanácsot adjon! Köszönöm előre is! :)


2014. jún. 6. 20:06
 1/3 anonim válasza:
hát azt tanácsolnám h házinyúlra nem lövünk már én is megjártam ezzel...De barátok lehettek :) próbálj megnyílni neki de mint egy barátnak abból bármi lehet :)
2014. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem hülyeség ez a házinyúlra nem lövünkös szöveg, mert nemtudom.. nem tudnék lemondani róla :/
2014. jún. 6. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ha megtapasztalod, rögtön nem tartod h*lyeségnek. Én annyiból szerencsés vagyok, hogy örök pesszimista lévén vártam 12. év 3. negyedévéig. Hát ha több idő lett volna hátra, akkor nem bírtam volna ki. El ne hidd, hogy ha össze is jöttök, 4 évig együtt lesztek, kellemetlen lesz, de te tudod.
2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!