Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, milyen jelekből...

Srácok, milyen jelekből sejtitek, hogy bejöttök egy csajnak, akit csak látásból ismertek?

Figyelt kérdés
A bajcsavargatás +szemkontaktus lehet jelnek venni? vagy ez még nem elég,h kezdeményezzek?

2014. jún. 6. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"bajcsavargatás"-meg van a bajod?
2014. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

elírtam...

hajcsavargatás :)

2014. jún. 6. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Jelekből nem értünk. Szavakból vagy ráutaló magatartásból értünk. A jelt nem vesszük ráutaló magatartásnak, mert nem vagyunk kódfejtők.

A szemkontaktust és a mosolygást talán még felfogjuk, de ha egy kicsi kétely is van valakiben simán azt hiheti, hogy csak hülyül a nő.

2014. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez lánytól is függ, nem lehet a jeleket beáltalánosítani. Mivel nem láttuk a lányt, nem tudunk sok okosat mondani.

De van rá esély hogy nem csak hülyülésből csinálta, próba szerencse.

2014. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én utálom a jelküldözgetést. Ha kellek neki, jöjjön oda és kész. Egyenes beszéd, tudod.


23/F

2014. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A "jelekről" egy rövid anekdota jut eszembe, ami velem történt.

Hétvégére utazok haza egy távolsági busszal, mellettem egy szép lány ül. Néha-néha felém néz, elmosolyodik, de ugyebár ez bármi lehet, ezért bedugtam a fülest és zenét hallgattam. Erre ő is így tett. Kis idő múlva (közeledve ahhoz a ponthoz, ahol leszállok), kivettem a fülesem és elkezdtem készülődni a leszálláshoz (kabát, táska stb). Erre ő is kivette a saját fülesét, de látszott rajta, hogy nem akkor fog leszállni, amikor én. Erre mezei hapsiként mi lehet a logikus magyarázat?

Adta magát, hogy arra vár, hogy leszólítsam. Így is történt, szóba elegyedtem vele, de kiderült, hogy nem akar semmit...

Már régen volt az eset, de azóta sz@rok bele a "jelekbe", az egyenes beszéd híve vagyok. És abszolút nem bántam meg, a baráti körömből a mai napig is sokan szívják meg azzal, hogy félreértik a dolgokat.


26F

2014. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó ezt az egyenes beszéd részt kifejtenéd? vagyis mondja meg a csaj nyíltan,h bejön neked?
2014. jún. 7. 10:48
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként sztem bejöhettél neki,nem véletlenül nézett többször is ,csak lehet volt már kialakulóba kapcsolata
2014. jún. 7. 10:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Az "egyenes beszéd" alatt nem azt értem, hogy a lány/nő nyíltan kezdeményezzen (ez amúgy se lenne életszerű).


Szimplán csak azt értem alatta, hogy nem kell nézni, hogy most csavargatja a haját, mosolyog, jobbra-balra néz stb, hanem szóba kell elegyedni a kiszemelt illetővel és akkor úgyis kiderül minden.

Egyedüli hátránya a dolognak, hogy szinte csak szórakozóhelyeken vagy egyéb nagyobb összejöveteleken alkalmazható, mivel az emberek zaklatásként élik meg, ha "hétköznapi" helyeken (utca, tömegközlekedés, egyetemi folyosó stb) hozzájuk szólnak.

A fentiekből következik, hogy szimplán nem ismerkedem az említett helyeken, így sokkal nyugisabb az élet. Bezzeg a baráti körből mindig meséli valaki, hogy milyet szemezett egy ilyen-olyan nővel, de érdekes módon még sose hallottam olyan esetről, hogy így bárkinek bármi összejött volna... Az esetek 99%-ában csak az egyik fél beszéli be magának, hogy a másik "jeleket" küld, holott nem is.

2014. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az "egyenes beszéd" alatt nem azt értem, hogy a lány/nő nyíltan kezdeményezzen (ez amúgy se lenne életszerű). "


Én pontosan ezt értem alatta. Miért ne lenne életszerű?! Talán ha egy nőnek tetszik egy férfi, neki nincs joga odamenni és nyíltan megmondani? Ettől kur*a lesz máris meg könnyűvérű? Ne már...

Ha én tetszek egy nőnek és Ő akar tőlem valamit, akkor elvárható, hogy jöjjön oda és mondja meg, kerek-perec és ne a sült galambot várja.

Nem érdekel a régimódi nevelés meg az egyéb ilyen hülyeségek. Ugyan így ha nekem kell valaki, előbb-utóbb kezdeményezek nála. De simán elképzelhető, hogy akinek én tetszem, annak még csak a létezéséről sem tudok, vagy nem gondolok rá úgy alapból. De ha meg kezdeményez nálam, akár lehet is valami.

Szerintem szűk látókörű az, aki szerint nem életszerű ha a nő kezdeményez. Nem feltétlen a férfi dolga.

2014. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!