Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Divat és az ismerkedés közti...

Divat és az ismerkedés közti kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű, az orrom kicsit nagy, bár ez nem vészes a füleim eléggé szétállnak, nagyok. A csontozatom se túl vonzó, ahogy a bőröm sem. A hajam is elég hülyén áll. Ezen felül vékony is vagyok. Belsőre viszont romantikus vagyok és kedves, de önbizalom hiányos a kinézetem miatt.

Egy jó frizura(nem, ecsetet nem teszek a fejemre :D), ápoltabb bőr, divatosabb ruhák segíthetnek abban, hogy több önbizalmam legyen és mások is vonzóbbnak találjanak.


18F


Szeretnék elkezdeni változtatni az életemen csak nem tudom hogyan.


2014. jún. 7. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el utána olvasni a dolgoknak. Sok hasznos tippet lehet fellelni a neten. :)
2014. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes belevágni, de elsősorban magadnak kell, hogy tetsszél. Ha magaddal elégedett vagy, az látszani fog a kisugárzásodon is.

Ha küldesz képet, tudok segíteni frizura választásban is, mert fodrász vagyok.

2014. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kellett volna elbaszni (az utolso mondatra mondom ezt)
2014. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak a pénz áll elém, mert még tanuló vagyok és a család is elég szegény. Amúgy már elkezdtem a pattanásokkal. Éveken át 1mm szabad felület nem volt az arcomon, most egy 6hónapos kúra után már csak a vállamon van 1-2. Képet küldök még a mai nap folyamán, mert most van pár elintézni valóm.
2014. jún. 7. 10:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az totál elbaszás, ha nem 14 éves koromtól foglalkoztam a divattal és ilyen adottságokkal születtem. Én legalább nem csak sírok, hanem próbálok tenni is ellene.
2014. jún. 7. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Csúnya ember nincs, csak igénytelen. Az orrod nem hiszem, hogy szembeötlően nagy lenne, a füleid egy jó séróval szépen tudod takarni. A csontozatod nem vonzó? :D Szerinted hány lány nézi meg a férfi "csontozatát"? :D A bőröddel mi a probléma? Ha pattanásos, fordulj bőrgyógyászhoz, ő tudja megmondani a tutit. Ha érdes, használj testápolót. Itt a nyár, szerezz egy kis színt, az mindenkinek jól áll. Ruha kérdésben pedig nyugodtan látogass el egy turiba pl. Háda, nálunk itt van egy nagyon jó, múltkor 13 ruhadarabot vettem, 5000 forintból, és agyon dicsérnek milyen csinos vagyok. Van egy csomó divatos férfi ruha is, így nagyon sokat se kell költened, és minőségit kaphatsz.

Így hirtelen ennyi, ha gondolod küldhetsz privátba képet is, és segítek még, ha elbizonytalanodnál. :)

22 éves nő vagyok, szóval még véletlen se értsd félre, tényleg csak segíteni szeretnék.

2014. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénznek én is mindig híján vagyok, de ha küldöd a képet meg van kedved, szívesen segítek, meg dumálunk, adok tippeket is. :-) Ha már azt elérjük, hogy jobban érezd magad, akkor megérte a dolog. :-)
2014. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A csontozatra az arcszerkezetet értettem. Képet oda is küldhetek a délután folyamán.

Köszönöm az eddigi tanácsokat.

2014. jún. 7. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet tenni ezek ellen a problémák ellen, de az is sokat számít, hogy milyen a személyiséged. Minél jobban ismered magad, annál könnyebb dönteni. Valahol pedig el kell indulni, ezért javaslom a személyiségtesztet. Sokat segíthet annak eldöntésében, hogy milyen megközelítés lehet a leghasznosabb. A problémádnak csak egy kis része testi, a nagy része lelki!


Itt egy jó teszt:

[link]


21/F

2014. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!