Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne beszélgetni? 15L

Valaki szeretne beszélgetni? 15L

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodom rajta, hogy jó lenne egy kapcsolat. Még sosem volt barátom és még szerelmes sem voltam. Sosem kezdtem el visítozni ha megláttam egy tinisztárt valami képen. Utálom az olyan közhelyeket, mint "nem kell keresned,majd megtalál a szerelem" vagy "fiatal vagy, előtted az élet és nem kell aggódnod, majd lesz valaki aki tökéletes". Debreceni lány vagyok. Akinek van kedve irjon, de ha csak azért írna valaki, mert testi kapcsolatot akar, akkor inkább hagyjon békén. Köszi :)
2014. jún. 7. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerelmet ne itt keresd, hanem az életben. Az, hogy nem voltál még szerelmes az azért lehet, mert nem találkoztál még olyannal, aki igazán tetszene minden tekintetben, vagy pedig azért, mert még éretlen vagy és ha így van, akkor egy kapcsolathoz is éretlen vagy, ami csak rosszul sülne el, mert legjobb esetben is csak csalódással érne véget a dolog, nem beszélve arról, hogy akár még milyen torz kép alakulhat ki benned a kapcsolatokról.


Röviden nem kell erőltetni a dolgot, mert nem fogsz jól járni. Éld az életed, tanulj, sportolj, szórakozz járj nyitott szemmel és akkor biztosan, hogy találsz majd egy olyan fiút, akit szeretni fogsz, viszont ez évekbe is beletelhet, szóval türelmesnek kell lenned.

2014. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Megfogadom a tanácsodat, figyelni fogok és vigyázni :)
2014. jún. 7. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele. hogy fiatal vagyok és van időm. most 23éves vagyok, és egyedül.
2014. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2014. jún. 7. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát aki 23 éves korában egyedül van és főleg úgy, hogy tett is érte, akkor vele van a baj, nem a világgal, de ha csak ültél a babérjaidon és csak vártál, akkor meg persze, hogy ez az eredménye. Nem erőltetni kell a párkeresést, de ha valaki megtetszik és nem foglalt, azzal azért lehet ismerkedni, de nem is kell fűhöz fához odamenni, egyensúlyt kell tartani, ez a lényeg.
2014. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!