Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért könnyűvérűek a mai...

Miért könnyűvérűek a mai pasik? legszívesebben megölném őket.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
bővebben?
2014. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Minden férfi nagyon érzékeny és lelkizős, a lányok sokkal erősebbek érzelmileg és kegyetlenebbek is. 21L
2014. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem csak nő lehet? Hímrin gyóra gondolsz te. Egyébként pedig ha szarul választasz, ne általánosításban verd le...
2014. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. én nem választottam senkit,ez a meglátásom
2014. jún. 7. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok könnyűvérű és nem használom ki a párom azon törekvését hogy a szexel tartson meg, ha ő is szeretné és nekem is meg van a hangulatom akkor benne vagyok, de különben rá sem nézek másik nőre és nem tudnak annyira meghülyíteni hogy lefeküdjek velük, mivel nálam nagyon fontos az érzelmi oldal, én az ösztönömet tudom irányítani, nem mondom hogy nem áll fel, de attól agyilag nem akarom! a testem ráizgul ez természetes, viszont simán megállom mivel tudom, hogy nem rájuk van szükségem :)
2014. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
#5.: Szívemből szóltál! Én is így látom a dolgokat!
2014. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sokan azt hiszik hogy a boldogság = szex, pedig ha tudnák milyen jó érzés szeretni valakit őszinte szeretettel, most én sem szeretek senkit mégsem mennék bele egy csak szex kapcsolatba mivel tudom mennyivel többet ér az érzelmekkel teli kapcsolat :) de talán csak azért ilyenek mert meg akarják mutatni hogy ők a nagy kemény pasik.


a társadalom hülyén közelíti meg ezt a témát, mivel az a gáz ha valaki 18 évesen szűz, a nyulak is csak kefélnek, mivel azok buta ösztön lények, és azok a pasik/csajok akik ugyanilyenek csak ösztön lények, ha használnák az eszüket is akkor sokkal boldogabbak lehetnének, csak hát sajnos a sok agymosás a médiából ezt váltotta ki, gratulálok ennek a rohadó szex és pénz központú világnak, ide jutottunk, és örülök, hogy vannak akik nem követik ezt a divatot :)


#5-ös voltam

2014. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az 5-ös táborához:))
2014. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is! :)

Nem is lehet már mivel kiegészíteni, nagyon jól körülírta a dolgot.

2014. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a nők nem tartják a normális pasikat, ha kihasználják őket, inkább az jön be nekik .
2014. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!