Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt "idősebb" nő, aki...

Xnimx kérdése:

Van itt "idősebb" nő, aki ismerkedne fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszokat hogy a..ád, stb kérem kíméljük :)

2014. jún. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Fszért itt kkeresel?


Tele van minden bevásárlóközpont, az utcák, minden milfekkel. Nekem még nem is túl magasak az elvárásaim, szóval sok van.


24 évesen szólítottam le először anyuka korú nőt egy Tescóban, kiderült hogy 44 volt. Vele nem lett semmi, de azóta már más időssel igen. Kezdeményezni kell náluk is, mint a korodbeli lányoknál.

2014. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak az a gond, hogy nem tudom, hogyan menjek oda hozzájuk.

mit mondjak nekik stb.

2014. jún. 9. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
regisztralj tarskeresore milfhunter nickkel
2014. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez gondolom általános jelenség, a korodbeli lányoknál se tudsz kezdeményezni.


Nem kell sok ész hozzá. Én egyszer egy olyanhoz, akit aztán megdugtam, úgy mentem oda, hogy "Jó ez a sajt?". Ha te is bejössz neki az kiderül kb. fél perc alatt és onnantól kb. hasonlóan kell beszélgetni vele, mint egy korodbeli csajjal.


Ha bővebb tanácsokra vágysz, olvasd ki ezt a blogot:


[link] - Az írója is milfeket dug. A hátuljáról kezd, a legrébbi írásoktól, előre felé haladva.

2014. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öööööööö....mit jelet az idősebb nő?

Mert a 26 évemmel, egy 16 vagy 18 de akár még egy 20 éves kissrácnak is idősebb kategória vagyok, ellenben van aki kifejezetten a középkorúakat érti ez alatt.

2014. jún. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!