Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legjobb barátnőm unokatesójá...

A legjobb barátnőm unokatesójával nagyon rég óta tetszünk egymásnak. Mégsem lép. Miért?

Figyelt kérdés
Az unokatesója ott él velük.Ismerem őt már vagy 6 éve és régen is tetszettünk egymásnak,de akkoriban mindketten mással jártunk.Mostanában újra sokat járok hozzájuk,konkrétan barátnőmhöz,és tőle tudom,hogy érdeklődik utánam,kérdezgeti rólam barátnőmet,de amikor ott vagyok mintha direkt elkerülne...nem tesz lépést hogy közelebb kerüljünk egymáshoz,viszont nekem komolyan tetszik.Én is kereshetném de alap járaton nem vagyok az a pasi kergető,és a női hiúságomnak is jobban esne ha ő tenné meg az első lépést,nem én.Szerintetek mit tegyek? Mert attól félek ha rajta múlik még évek fognak így eltelni.
2014. jún. 9. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor lépj te, hogy ne teljenek el évek :) Lehet, hogy kicsit félénk, de ha megteszed az első lépést, egy nagyon jó kapcsolat lehet belőle. Sok sikert!
2014. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahhoz nagyon össze kell szednem magam :D Köszi
2014. jún. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!