Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiút, de...

Megismertem egy fiút, de félek, hogy túl "buta" vagyok hozzá. Van esélye annak, hogy így bármi is legyen?

Figyelt kérdés

Ő egy nagyon okos fiú, nem is értem mit akar tőlem...Most PhDzik, a világ legjobb egyetemeitől kap jobbnál jobb ajánlatokat, jelenleg is egy élvonalbeli egyetemen van.


Nekem meg csak középsulim van, mióta végeztem azóta dolgozom. Jelenleg gyerekekkel foglalkozom mint nanny...


Külföldön vagyunk mind a ketten, ugyan abban az országban, csak másik városban. Ő talált meg a fbon egy az ország magyarjait össze gyűjtő csoportban.

Rengeteget beszélgettünk, aztán találkoztunk, azóta is beszélünk, hétvégén megint találkozunk.


Tudja rólam, hogy nem egyforma szellemi szintem állunk, mégis foglalkozik velem, mintha randizni szeretne a közeljövőben... Bókol, dicsér, és olyanokat mond, hogy alig hiszem, de ez a hitetlenkedés egy kamaszkori múló komplexus utóhatása.


Ha nem félnék ennyire, akkor gondolkodás nélkül lecsapnék rá, mert ilyen ember nincs minden bokorban. Én legalábbis még nem találkoztam olyan huszonéves fiatal férfival, aki már most azért rak félre, hogy a leendő gyermekeinek biztos anyagi háttere legyen. Aki családot szeretne, és aki tudatosan készül rá. Pedig volt már egy-két párkapcsolatom. Én is így, eszerint gondolkodom és teszek félre.


Mindig alacsonyabb rendűnek tartottam magam azoknál akik valamilyen felsőoktatási intézményben tanultak, épp ezért sosem kerestem olyan párt, aki egyetemista volt. Úgy gondoltam, hogy hozzám nem illik egy ilyen tanult ember...hogy számára gáz lenne az én színvonalamon tengődni.


Nem vagyok tanulatlan, valamelyes hozzá tudok szólni mindenhez, de órákig nem tudnék elcsevegni sem a szépirodalomról, sem a festészetről, sem semmiről. Nagyon csapongó a tudásom.


S ha nagyon előre tekintek a jövőre, egy ilyen lány, egy tanult férjnek nem kínos ha társaságba mennek?


Pedig szeretném kideriteni mi lesz velünk, de ilyen kisebbségi komplexussal nehéz.


2014. jún. 10. 17:59
 1/5 vicr4m ***** válasza:
Ez a férfiak túlnyomó többségét nem érdekli, más a mérce egy nő és egy férfi esetében. Egy férfinál fontos, hogy el tudja tartani a családját, amit nagyobb valószínűséggel meg tud valósítani, ha kvalifikált. Egy nőnél fontosabb, hogy gondoskodó legyen, kedves, figyelmes, meg tudja teremteni a család meghitt hangulatát.
2014. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha őt nem zavarja, téged se zavarjon!

(amúgy meg értelmes, kerek mondatokban fogalmazol, durva helyesírási hibák nélkül - buta nem lehetsz!)


sok sikert: egy "nagyon okos" 23/F

2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szellemi színvonal nem egyenlő a tanultsággal, ezt ne felejtsd el!

Több bumburnyák jár manapság felsőoktatásba, mint gondolnád :D

Nyilván nem a kutatási eredményeinek a kiértékeléséről fogtok beszélgetni, de ha mégis, akkor bízhatsz benne, hogy laikus számára is érthetően és érdekesen elmondja majd neked ha érdekel, érdekelődsz a dolgok iránt, amivel foglalkozik.

Festészetről pl én sem tudok egy szót sem szólni, pedig nemsokára diplomám lesz nekem is, ha ez vigast jelent számodra :)

2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat :) Valamelyest sikerült megnyugodnom, szóval köszönöm :)
2014. jún. 10. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
hajrá-hajrá! Legyen happy end végre! :)
2014. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!