Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány százalékban tetszem neki?

Hány százalékban tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint (fiú)en vagyok a legjobb csaj az osztályban.Az osztálytársam unokatesójával beszéltem és megkérdezte tőle hogy neked tetszik e K. és közben játszottak es terelte a szót mindig mast mondott. Akkor kerdezte hoxg az osztályból ki azt mondta senki.Majd egy nap megint megkérdezte hogy ki tetszik neked es azt mondta senki akkor azt mondja neki akkor azt aki csak szimpi erre K. Mészrevettem ha van valami vicces dolog történik vagy vicces esetet akkor mindig hozzám jön és nekem mondja el. Vagy valamit mutat. Nyelvtan órán választani kellett a fiúnak egy lány és engem válsztott.Pedig meg voltak rajtam egy jópáran. A többi osztálytársam is mindig nevetnek meg néha a fiúk dobálnak hozzám iylen kupakot vagy ilyen kos szemetet es csak hozzám mikor észreveszem akkor nézek oda es latom hogy röhögnek meg várják hoyg visszadobjam stb. Hany százalékban tetszehetek neki?
2014. jún. 10. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72.45623%, ha jól számolok. :)
2014. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó meg egy rossz hírem a számodra.


100%, hogy tetszel neki, de az is 100%, hogy ritka buta lány vagy, ha még erre se jöttél volna rá magadtól. xd

2014. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

72.45624% az én számításaim szerint de majdnem :D

kérdező, vágod hogy ennek a történetnek se füle se farka? te érted miről beszélsz de mások nem, annyi leesett hogy kb ilyen 13-14éves gyerekszerelem lehet kb a fogalmazásodból és abból hogy kupakkal meg szeméttel dobálljátok egymást, ez kb általános 5-7. évfolyam max. hát én sok sikert kívánok, remélem összejön :)

2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első rossul számoltál! a 2014es tetszésindex módosítások szerint a kupakkal és ilyen "kos szemetekkel" (???:DDD) való dobálás 40%-bónuszt ad!

Így a valódi érték 84,97% márha kólás kupakkal dobálják.Ha nagyobb Nestés-el akkor pedig 91,34%

2014. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 megeshet hogy rosszul számoltam, siettem vele és különben is rég nem foglalkozom ilyesmivel. :(
2014. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jo.... Igen ritkabuta azért voltam eddig mindig kitűnő meg lehet most is az leszek....-_-de persze ezt ti láthatatlanba tudjátok is csak leszóljátok az embert ha egyszer hibázik.. En tudtam hogy tetszem neki csak arra voltam kíváncsi hogy a 100%-ból mennyire de mind1...
2014. jún. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!