Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem ennek a lánynak?...

Tetszem ennek a lánynak? Egyszer találkoztam vele utána egyből bejelölt facen és a vizsgaeredményemről kérdezgetett?

Figyelt kérdés

Aztán én válaszoltam csak nem nagyon tudtam sokat mondani.

Aztán utána másnap is írt még hogy "Miújság hogy telt a napom?" Aztán kb 3 sort megint tudtam vele beszélgetni aztán már kifogytam...

Utána nap már nem írt viszont egykét új képem amin hétvégén túráztunk barátaimmal és belájkolta.

Most szerintetek tetszem neki vagy csak szórakozik velem?


2014. jún. 10. 20:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
miért szórakozna?? sztem bejössz neki!
2014. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de te meg lerázod, legalább is ezt érezheti...aztán majd ha bepasizik, ne csodálkozz.
2014. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy tetszel neki (ez a valószínűbb) vagy csak barátkozni akar
2014. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
barátkozáshoz ott a barátnője, ne legyél ennyire naív, biztos tetszel neki, ha neked is bejön, most írhatnál neki te!!
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de ha tetszel is neki, lehet nem nagyon fog már írni neked, mert mindig olyan gyorsan leráztad

szóval ha szeretnél tőle vmit, írj neki most te (lényegtelen mit, örülni fog)

2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jajj, de aranyos :)))) Gyorsan nyomulj rá a csajszira, mert késöbb meg fogod bánni, hogy nem tetted :)))) Ez egyértelmű, bejössz Neki :) Hajrá :) Aztán óvszert használjatok :P :)
2014. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Soha nem ráztam le inkább csak ő nem írt vissza csak ilyen mosolygós szmájlikat..ezzel nem tudok mit kezdeni..ezért nem folytatódtak a beszélgetések
2014. jún. 10. 20:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Amíg nem mondtok erre valamit addig nem merek neki írni nehogy elcsesszem...vagy az is lehet hogy ő nem mer írni?
2014. jún. 10. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy nem tud mit írni.

Mi nem láttuk a beszélgetéseiteket.


Próbálj te is érdeklődni...

2014. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, hát már jó, hogy azt nem várod el tőlünk, hogy megmondjuk, hogy miről dumáljatok. Legrosszabb esetben is arról, hogy milyen kib*szott meleg van. Kérdezgesd őt azzal kapcsolatban, ami Téged érdekel vele kapcsolatban, vagy nyűgözd le, és nyomozz egy kicsit utánna, hogy milyen zenét/bandákat szeret és dumálj vele arról. Kicsit találd már fel magadat :) :P
2014. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!