Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzek barátnőt?

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem volt barátnőm nem tudom miért sportolok nem vagyok csúnya egyszerűen de divatosan öltözök. Az osztályomban vannak lányok de nem tetszik egyik sem akinek nincs barátja.Nem tudom, hogy hogy szerezzek barátnőt az utcán csak nem szólíthatok le egy lányt.Az osztálytársaim úgy tudják hogy volt már barátnőm, de amúgy is azt mondanám mert már szégyellem. Kérlek segítsetek! A hülye válaszoktól kíméljetek!
2014. jún. 10. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ebben nincs szégyellnivaló, nem gáz hiszen még csak 15 vagy és ráérsz

attól nem lennél több, hogy ha csak azért összejönnél pár lánnyal, hogy menőbb legyél

inkább várd meg amíg tetszik is valaki

2014. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az osztályba már szinte mindenkinek volt. És tetszett egy lány de neki volt barátja szóval visszautasított. És nem azért akarok hogy menő legyek hanem csak egyszerűen szeretnék szeretni valakit.
2014. jún. 10. 21:14
 3/3 semmi0200 válasza:
Teljesen megértelek, én is csak ennyit szeretnék,de aki tettszik annak van barátja a többiek meg szellemi fogyatékosok(nem szó szerint). Szerintem lépj be egy facebookos csoportba. 15 évesek tartsunk össze!
2015. márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!