Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell rögtön utálni egy...

Miért kell rögtön utálni egy lányt, ha nemet mond?

Figyelt kérdés

Nem értem, ezt nem lehet normálisan elfogadni?

Miért kell rögtön utálni meg elküldeni olyan hangon, hogy még pislogni is elfelejt az ember..

Miért hiszik azt a pasik, h a lányok ilyenkor élvezik ezt? Mert én pl sose tudtam úgy elküldeni valakit, hogy ne lett volna rossz érzésem utána, h megbántottam ezzel.

Kulturált módon mondtam a srácnak, h nem akarok kapcsolatot, nem csak vele, de mással se. Én tudom, h ilyenkor rossz a srácoknak (velem is volt már ilyen), de azért nem kellene rögtön utálni a másikat, és nem hagyni megmagyarázni a miérteket..


2014. jún. 12. 19:17
 1/4 BlackSword ***** válasza:
Szerintem ne is akard megmagyarázni, az csak duma... A lényegen nem fog változtatni...
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

dacból.

mert gyakorlatilag akaratodon kívül megbántod amikor azt mondod neki hogy nem. bántásra meg mivel reagáljon az ember, aranyos mosollyal vagy mi..

2014. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert javarészt a "mással se" dumás csajok egy hét múlva már vígan hetyegnek valakivel. A nem szeretem ha a pofámba hazudnak, amikor eléggé nyilvánvaló hogy mi a helyzet.
2014. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, az fel sem merülhet, hogy a lány (adott esetben én) nem hazudik? :O
2014. jún. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!