Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan folytatjátok a...

Ti hogyan folytatjátok a beszélgetést miután megszólítottatok egy lányt? 20/f

Figyelt kérdés
Mondjuk egy egyszerű szöveggel hogy:"Szia! Nem szokásom idegenekkel beszélgetni de veled kellett tennem egy kivételt mert aranyosnak találtalak." Ezután pl. hogyan kéne folytatni úgy ,hogy ne legyen ilyen interjú jellege?

2014. jún. 12. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak lazán, add önmagad.
2014. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy szoktam, hogy:

Jóónapot kíváánok, jogosítványt, forgalmi engedélyt kérem ellenőőőrésre felmutatni!

2014. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Én személyit, lakcímkártyát, adókártyát, tb-kártyát és legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítványt szoktam kérni. Plusz telszám és emilcím.
2014. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet adja. Múltkor a csajt a csúszdaparkban szólítottam le. Ott dolgozott életmentőként, az egyik csúszdánál felügyelt, h mikor csúszhat a következő, stb. Nem csak nekem tűnt fel, h rám mosolyog, így a harmadik körnél már összeszedtem a bátorságom és megkérdeztem, h h lehet ilyen álommelót elcsípni. :) Beszélgettünk pár mondatot, majd csúsztam, nem akartam sem őt sem a többieket feltartani. Mikor már nem voltak a csúszdánál, visszamentem és folytattuk a csevejt. Többit a fantáziátokra bízom.


A lényeg az, h kapcsolódási pontot keress. Pl ha ugyanazon a buszon utazol, nehogy azt mond, h e te is itt utazol. :D Egyszer leült mellém egy csaj a buszon, elővette a füzetét, h na majd ő még tanul. Fél szemmel belefigyeltem, felismertem mi az (statisztika, viszonyszámok), majd mondtam, h hú, ezt én is nagyon utáltam, vizsgára mész-e, ki a tanárod, szerinted milyen tanár, stb. ;)

2014. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!