Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus, biszex lányok...

BorsodiBianka kérdése:

Leszbikus, biszex lányok vannak Borsod megyében?

Figyelt kérdés

Leszbikus, biszex lányok vannak Borsod megyében? Vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy nem találkozom velük? Vagy nem veszem észre hogy azok.

Én 35 éves nő vagyok. Szeretném lányoktól, nőktől megtudni - akik, szintén a vonzódnak saját nemükhöz - hogy, Borsod megyében hol ismerkednek?

Szívesen mennék olyan helyre, programra ahol lehet leszbikus és/vagy biszex lányok társaságában lenni; beszélgetni. Ha nem is személyesen levelezve. Akár meg is ismerkednék lányokkal, időnkénti közös program eltöltésére; pl.: sportolás, kirándulás, bulizás.

A hirdetési oldalakon eddig nem volt jó tapasztalatom. Remélem tudtok segíteni, hogy mondjuk Miskolcon van-e lehetőségem ismerkedni. Élnek-e a környéken leszbikus vagy biszex lányok.

Köszönöm



2014. jún. 13. 09:16
 1/3 anonim válasza:

Jó a neved :D Sajnos én messze élek ettől a helytől, pedig a borsodi lányok szexik szoktak lenni, ehh...

Ez van. :S

2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En az egyik leszbikus tarskereson szoktam latni egy borsodi lany kiirasat, miszerint egy miskolci szorakozo helyre megy, ami szerintem valamifele meleg bar... Majd utana olvasok, nem most irta sajnos.
2014. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilmarilla válasza:

Én szívesen ismerkednék, Szerencs mellett lakom.

Koromból adódóan (34) nem a diszkók világa érdekel :)

szilmarilla@mailbox.hu

2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!