Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig* csak a testesebb...

Miért mindig* csak a testesebb lányok akarnak itt ismerkedni?

Figyelt kérdés
*az esetek döntő többségében
2014. jún. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mert élőben kevesen mennek oda hozzájuk. és itt beszélgetés közben több esélyt látnak h megismerkedés után a külső már nem lesz akadály.
2014. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert nekik nincs más választásuk.
2014. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már nagyon sok szép lányt láttam, akik nem voltak kövérek, és itt ismerkedtek!* :)


*engem rögtön tiltottak, amikor megláttak egy képet rólam, de ez más kérdés xD

2014. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én speciel egy testesebb lány vagyok, aki elég jól tud a való életben is ismerkedni, ennek ellenére kíváncsiságból kiírtam egyszer egy ismerkedős kérdést, amiben előre tisztáztam hogy milyen az alkatom, sőt, még azt is pontosan elárultam hogy hány kiló vagyok, és meglepődnél, hogy hányan írtak rá, és nem csak tipikus "lúzer" fiúk akiknek úgysem jut jobb. Olyanok is, akikért a legtöbb lány a két kezét összetenné, szóval szerintem ebből is látszik, hogy a szépség relatív
2014. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, és nem a külsőn múlik, hogy ki ismerkedik itt. Én pl. vékony vagyok, ismerkedek itt, mert most így hozta a helyzet.
2014. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne volna relatív a szépség, és én is beszélgettem már itt vékony lányokkal is, de nyilván akadnak "testesebb" lányok is, csak nem gondolom hogy feltétlenül nagyobb arányban. A szépség amúgy sem alkatfüggő... :)
2014. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!