Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet a legjobban...

Hogyan lehet a legjobban ismerkedni? Utcán felszínes, neten sosem lehet tudni, társaságban meg sosem úgy sül el. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Eltelt 1 év a szakításom óta, lassan nyitott lennék egy új kapcsolatra. Voltam már pár randin, amire baráti körben bemutatott fiúk hívtak meg, de egyik sem jött össze. Utcán kicsit felszínes, hogy ahhoz menjek oda, aki tetszik... meg hát lány vagyok. Nem hiszem, hogy nekem kéne kezdeni. Neten pedig olyan csodabogarak vannak...

19/l



2014. jún. 15. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a problémám, nem megyek oda pedig nem nagy dolog..

de mondjuk tegnap elsétált mellettem egy lány az astoriánál rámmosolygott mire utánamentem eltűnt az aluljáróban, pedig összeszedtem a bátorságom :D

2014. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Passz. Sokak problémája ez, a direkbe, célzottan ismerkedés meg fárasztó, mert kudarcélmény, ha nem sikerül. Férfiaknak és nőknek egyaránt.

Mondhatnám, hogy legyél nyitott(abb), de sokszor az se az igazi, ott a kolléganőm, csinos is, kedves is, nagyon nyitott, neki meg pont az a baja, hogy sok hülye megtalálja, mert mindenkivel szóba áll. Ez sem lenne baj, csak hát ilyenkor úgy érzi, kudarcot vall, mert már nagyon szeretne párt találni.

2014. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok: látom, hogy nem egyszerű olyat találni, akivel kölcsönösen tetszünk.


ezek a sztereotípiák azonban nem igazak, amiket írsz.


az utcán eredeti ismerkedni.

a neten pedig ugyanazok az emberek vannak, akik az utcán futkorásznak. te csodabogár vagy?

2014. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!