Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy eddig...

Miért van az, hogy eddig akárhányféle típusú, külsejű, személyiségű lánnyal ismerkedtem tapasztaltam egy irány fajta sablont? Más is tapasztalt hasonlót vagy csak én?

Figyelt kérdés

Azok a lányok, akik igazán vozanak, cukik, kislányosak, mégis egyben formásak, nem túlsúlyosak, arcra pont bejönnek, azok vagy baromi felszínesek, buták és nincs semmi humorérzékük sem vagy értelmesek, kedvesek, udvariasak, de már van párjuk. Ellenben azok alányok, akik nem igazán vonzanak se arcra, se testre, vagy csak egyikre vonzanak max, azokkal is max barátság jön össze meg csók, kavarás, petting, szex.


Az a bajom, hogy akikkel úgy testi kapcsolatba is tudtam kerülni igazából egyáltalán nem vonzanak, nem érzek semmi olyat irántuk, de mégis mintha csak ők jutánanak nekem valamiért, meg legalább nekik van humorérzékük is meg kedvesek, egész jó fejek, persze vannak itt is negatíív kivételek is sajnos! ( Egyszer kifogtam egy ilyen nem vonzó lányt, aki aljas módon játszott a fiúkkal, kicsúfolta a fiúkat, lerondázta stb. fogadásból találkozgatot meg smárolt velük, aztán porig alázta ezeket a szerencsétlen srácokat.)

De azért általában tényleg a számomra nem is igazán vonzó lányok azok, akikkel összejött valami, míg akik meg valóan bejöttem, vonzottak már külsőre is, azok meg valahgoy mintha belül sekélyesek lettek volna és így már nem is kellettek, a másik véglet, aki meg jó lett volna külsőre és személyiségre is, az meg mindg foglalt volt és ők is elutasítottak végülis.


Nem tudommiért vagyok ilyen peches, egyszer jó lenne megélni, hogy olyan lányt ölelhetek, csókolhatok minimum, akit valóban kívánok arcra, testre és személyiségre is! De úgy látszik ilyen nem létezik. Vagy beérem olyan lánnyal, aki személyiségre jó, de egyáltalán nem kívánom és nem is tudok boldog lenni mellette vagy felszedek egy buta, de szép csajt, akivel szintén nem érezném jól magam.


Tudom, hogy felszínesnek hangzik, amiket írok, de higyjétek el, nekem a személyiség a lényeg ettől még, de ha egyszer a kémia sem működik, akkor rájöttem, hogy ez nekem csak kínszenvedés. Ha egy lány személyiségre vonzó, de külsőre nem, akkor az kb nekem majdnem olyan, mintha egy jó fiú barátommal kéne testiségbe kezdenem. Vagyis elképzelhetetlenül taszító még a gondolat is. De annyi cuki, kislányos, kedvesnek tűnő lányt látok, hogy nem tudok belenyugodni, hogy nincs egy közülök, akivel elég jól meglennénk.



2014. jún. 15. 15:49
 1/7 anonim válasza:
De válogatós vagy.
2014. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Amugy hány éves vagy?? Ha akarod írhatsz.

2014. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramcsiii ***** válasza:
Én a beszámolók alapján akik mondták : Cuki,helyes,aranyos,életvidám,nevetgélős,barátságos,szerény,kedves,nem irigy,okos vagyok..Meg állitólag szép,de az mindegy is..Alakra szerintem szép vagyok,az arcom is ugy gondolom átlagos,épp megfelelö számomra..de nekem is van barátom..szóval..Prúbálj meg ne ilyen válogatós lenni :D
2014. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha én válogatós vagyok, akkor legjobb barátomékra mit mondanátok vajon?:D

Csak szólok, hogy olyan lányok is bejöttek már, akiket mások rondának, vagy átlagosnak tartottak... Szerintem ti félreértitek mert nekem attól, hogy cuki, kislányás, formás az lehet nektek tök átlagos és észre sem vennétek az utcán. Például lány tesóm is elkezdte egy csajra, hogy fúj, de ronda én meg mondtam, hogy nem is igaz, pont bejött. Igen lehet csak átlagos, de nekem tényleg bejött. Ennél lentebb minek menjek le, komolyan nem értem ezt a hülye hozzáállást. Ha ennyire támogatjátok, akkor járjatok ti olyannal, akit egyáltalán nem kívántok se testileg, se lelkileg! ;)

2014. jún. 15. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem rengeteg szempontból örülhetne a legtöbb férfi, mondom ezt teljes objektivitással, csak nem járok közösségbe. Van akinek így sem vagyok jó, az ő bajuk... Nem kell a tökéletest keresni, van olyan, hogy nem az eseted, mégis vonz valamiért. A "cuki, kislányos" jelzőnek rengeteg nő nem örül, ezt hanyagold.
2014. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
majd jön, akinél együtt van minden.
2014. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, a kislánnyal az agyukra kell menni.
2014. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!