Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban lányok, nők vélemén...

Elsősorban lányok, nők véleménye érdekel egy barátom viselkedéséről. Ki szeretne segiteni?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok ,nagyon régen ismerek egy lányt (kb 15 éves kora óta,most 23 éves) . Már akkor is volt kapcsolatom ,ugyanazzal a nővel élek azóta is .Sokszor ugy vettem észre,hogy ha találkozunk ,akkor beszélgetést kezdeményez, odajön ,de soha nem lépett tovább - nem tudtam mire vélni a viselkedést ,de nem is érdekelt mélyebben. Egy ideje azonban azt veszem észre, hogy szivesen vagyok vele,keresem a társaságát. Továbbra is nagyon közvetlen, sokszor aproságok miatt keres ,ma 1 órát fenn volt nálam -de közvetlenül mellém ült le ,de ekkor sem mertem még csak meg sem érinteni - azonban utána rákérdeztem irásban,hogy vajon pofon vágott-e volna,ha megölelem - a válasz az volt,hogy igen:) (igy smilie-val) . Vajon így is gondolja ? Én valahogy úgy érzem,hogy kellenék neki..

Aki járatosabb ebben : hogy viselkedik egy ilyen helyzetben egy nő,ha csak vonakodik ill.ha tényleg nem érdeklem ?


Most nem erkölcsi prédikációra lenne szükségem,hogy nem helyes,mert tudom..de vágyom rá :)



2014. jún. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

"..de vágyom rá :)"


És az felment? Zárd le a kapcsolatodat és aztán húzd meg, ha jól esik, de addig hagyd!

2014. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván fel akar szedni, és többet gondol bele, mint te, majd elhagyod érte a feleséged/élettársadat, stb. akkor is, ha azt mondja, h nem...ha nem így lenne, már rád mászott volna. Ez a 2. kamaszkorod?
2014. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy szivesen flörtölsz egy 23 éves lánnyal, szépek,vonzóak,fiatalok... Óóó nagyon szépek tudnak lenni.

Viszont.


ezt hívják kísértésnek. Meg kéne állni, hogy ártatlaan flörtön túl ne legyen semmi, márpedig te már nagyon hajlasz afelé, hogy legyen.

Egy megcsalás érik, egy gyorsvonat sebességével. Biztosan ezt akarod?

Egyébként incselkedett, és megölelhetnéd. (talán mindenféle értelemben is) De biztosan ezt akarod?

2014. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 36F. Szóval tudom mi a problémád hidd el :)
2014. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

megdugod egyszer max--->megcsalod asszonyod

mert itt nagy happy end nem lesz, ez bizonyos.

Nekem nem érné meg, de szerencsére nem vagyunk egyformák.

2014. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az erkölcsi következményekkel teljesen tisztában vagyok. A helyzet az,hogy januárban derült ki,hogy a páromnak 1.5 éven keresztül szeretöje volt mellettem - nyilván valóban az én hibám,hogy odáig jutott a kapcsolatunk,hogy elment máshoz ,de attól még elment . Piszok nehéz volt megbocsátani ,még most sem vagyok 100%-ig biztos magamban ,de ettől a ponttól valahogy lazábban veszem ezt a kapcsolat-dolgot. Soha nem csaltam meg, sem korábban sem azóta - de most kezdek erősen kísértésbe esni...
2014. jún. 15. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Uhhh hát szép történet...

Én abból indulok ki, hogy attól, hogy más olyan amilyen nem kell nekem is annak lenni. Ha más nem ennyi különbség lesz köztetek, ha érted mire gondolok.

A legtisztább az, ha ennyire megromlott a kapcsolat, hogy vagy külön mentek, vagy ha ez egyáltalán nem megoldható egyszerűen megbeszélitek, hogy megnyitjátok a kapcsolatotokat.

Akár mint barátok. Szürreális tudom, de hallotam már ilyet. Én óva intelek attól, hogy te is lesüllyedj hozzá, próbálj meg a lehető legkorrektebb úton járni. Ha végképp nem megy, nem fogom azt mondani, hogy ne tedd meg, nem vagyok az apukád, de legalább próbáld meg :)

2014. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
hmm, akkor fordítok. Könnyebb eljátszani a gondolattal, h neked is jogod van hozzá, mint véget vetni neki v továbbra is hűnek maradni?
2014. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem erosen felreertettetek . Nem szexualis vagyat erzek iranta ,nem az jut eszembe,hogy "de megdugnam" ,hanem simogatni,olelgetni szeretnem . A paromat nem akarom buntetni ezzel es nincs olyan kotelek koztunk,ami miatt problemas lenne az elvalas -szoval nem is ezert vagyunk egyutt ,szeretem es jo vele minden - jo,tudom,ez paradoxon ,akkor miert tekintgetek kifele .. Egyszeruen keptelen vagyok ep ervekkel megmagyarazni.
2014. jún. 16. 04:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismet eloterbe kerult a dolog, majdnem egy honapja a lany szakitott a pasijaval es ujra elkezdtunk beszelgetni .. Naprol napra egyre tobbet ,egy-ket alkalommal talalkoztunk is,teljesen semleges helyen ,futolag-nem volt semmi. Aztan megint osszejott a sraccal (2 hetig ha kulon voltak) -viszont tovabbra is nagyon sokat beszelunk. Mar elmondtam neki nyiltan,hogy mit jelent nekem ,egyik pillanatban azt mondja,hogy ez Neki nem fer bele,masikban pedig,hogy nem tudja mit akar,de mindig keres.. Hajnalban,ha felebred -uzenet ..stb.Mindkettonknek kapcsolata van ... Megoruluk :D
2015. jan. 26. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!