Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szerencsétlen annyira...

Miért szerencsétlen annyira egy lány, hogy folyton a nagyképű, bunkó, kigyúrt pasik akarnak rámászni, a szerényebb, visszafogott srácok, akiknek lenne lehetőségük, esélyt sem adnak maguknak nála?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mindjárt meg is sajnálom....
2014. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*szipp*
2014. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez szarkazmus akart lenni?
2014. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
talan azert, mert messzirol leri rola, hogy a 'szerényebb, visszafogott srácok' abszolute nem erdeklik.
2014. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Szereényebb, visszafogottab srácok, ezek mégis melyik lánynak kellenek, most őszintén? Ne röhögtess már!:D Minden lánynak a nagyképű, egoista, maguktól elszállt, menő macsók kellenek. Ezt mindenki tapasztalja és tudja már. Én is próbálok ilyen lenni, mert régi "szép" emlékeim szerint, amikor még ilyen kis visszafogott, szerény, rendes jó fiú voltam egy lány sem akart tőlem semmit, mind csak átnézett rajtam meg csúfolt. -.-
2014. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszed,ha bunkó leszel,akkor azzal jobb lesz? Ne röhögtessél már.
2014. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az kinek látszol és kinek játszol.
2014. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítva:

Ha valaki izompólóban, kopaszra nyírt fejjel, gyerekkar vastagságú fuxokkal megy le a legközelebbi "dizsibe" hajnal 2-re, akkor nem csodálkozik, hogy nem az operakedvelő, 2 diplomás nők fognak a horogra akadni...


Ugyanígy, ha valaki nő létére feszülős és/vagy extramini mindent mutató és kilógató ruciban feszít 15cm-es magassarkúban 10cm-es műkarmokkal és műszempillákkal, miközben a szoli után kifekszik napozni az extra barnaságért és az egészet feldobja fél kiló sminkkel, az ne csodálkozzon, ha nem a yacht klubba fogják elhívni koktélpartyra jól szituált úriemberek, hanem a kérdésben említett bunkó "macsók" akarják gerincre vágni egy lefingott munkásfurgon platóján a festékesdobozok között. Ejj, de hosszú barokkos körmondat lett ez :D

2014. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Én is próbálok ilyen lenni, mert régi "szép" emlékeim szerint, amikor még ilyen kis visszafogott, szerény, rendes jó fiú voltam egy lány sem akart tőlem semmit, mind csak átnézett rajtam meg csúfolt. -.-"


Szépen elrejtetted a mondókában, hogy te valójában olyan vagy, mint amilyenre a kérdező vágyik, hogy fel keltsd magadra a figyelmét. Ha beírtad volna, hogy egy szerényebb, visszafogottabb srác vagy, az túl nyilvánvaló lett volna, ezért inkább köntörfalazva adtad elő, hogy megsajnáltasd magad. Szép.

2014. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy tényleg normális srácok vagytok-e, vagy "normális srácok", mint ahogy egy régebbi kérdésnél kifejtettem: "Aki pedig a normális srác témával jön: [link]

Magyarul:

1. Nem hajlandó fitt, stílusos és tiszta maradni, a nőket mégis a megjelenésük alapján ítéli meg.

2. A személyiségét megnyomorító önértékelési gondjai vannak, emiatt görcsösnek és kétségbeesettnek tűnik.

3. "Normális srácnak" mondja magát, de csak azért barátkozik a nőkkel, mert azt reméli, hogy lefeküdhet velük.

4. Nem hajlandó alább adni az igényeit a nők kinézetével kapcsolatban, de elvárja, hogy a nők alább adjanak a saját igényeikből, és összejöjjenek vele.

5. Panaszkodik, hogy a nők csak a s¤ggf¤jek¤t szeretik, de ő is csak a szexszel kapcsolatosan tud a nőkre gondolni.

6. Feladja a vágyit bármelyik nőért, aki egyáltalán foglalkozik vele, így mártírrá teszi saját magát.

7. "Érzékenynek" gondolja magát, miközben csak egy gerinctelen p¤cs, aki nem tud magáért kiállni.

8. Pont olyan manipulatív a "normális" viselkedésével, mint a s¤ggf¤j¤k az erőszakos viselkedésükkel.

Alsó cím: A normális srác

Ne engem szidjatok, hanem a képregény íróját! Én csak lefordítottam! Akinek nem inge, az pedig ne vegye magára, tehát ha kiakadsz ezen, és nem határolódsz el a "normális srácoktól", akkor beismered, hogy te is közéjük tartozol."

2014. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!