Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön, ha a...

Lányok! Nektek bejön, ha a discoban a srácok úgy ismerkednek, hogy nektek nyomják a farkukat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ez egy jó módszer, és ezért csinálják sokan.

2014. jún. 16. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem krvára nem jön be, de én még a pasimtól se viseltem el mikor így akart táncolni..
2014. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes módszer, ha egy 16 éves kiéhezett r*bancot akarsz felszedni. Csak a k*rváknak jön be,hogy egy f*rkat lóbálnak előttük. Tisztességes lány mondjuk a diszkóba be se teszi a lábát,mert csak arcoskodó,beképzelt tizenéves fél*igányokkal és bunkó parasztokkal talákozik.Akik azt hiszik,hogy attól mert isznak mint az állat és ocsmányul beszének,már fas*acsávók lesznek. Mondjuk egy jó adag hasonszőrű diszkóspi*sának pont ez kell,ez,hogy egy darab cafatnak nézzék őket. Mondjuk annyit is érnek.
2014. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket úgy ki szoktam osztani, hogy csak néznek nagyokat. Szánalmas...
2014. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as,


ezeket nem kiosztani kell, hanem ott a "tancparkett" kozepen szarazon analba egy meretes brokival. Az helyreteszi az ertekrendjet :D


Amugy nem ertem a problemadat veluk. Ok ezt valasztjak, erre van szukseguk. En is voltam mar egyejszakas igenyeben, es kifejezetten orulok neki hogy viszonylag konnyen meg is lehet oldani, ingyen.

2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. kicsit keményen de jól fogalmazta meg. Egyetértek. :)

Én elküldeném a büdösbe aki ilyennek próbálkozna, ha nagyon offon lenne vagy olyan lenne, hogy mondjuk nem merek neki szólni..odébb mennék. Bár nálam ilyesmivel még nem próbálkoztak. Van az a nő/lánytipus akiből látszik, hogy bejön neki ez. Lásd a kis ri...knek., akik a 5.felest húzzák le a pultnál és azt se tudják előtte kinek a kocsijából szálltak ki. Ja és akiket mindenki megmarkol mikor elmegy előttük és ő meg csak vihog .

2014. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát ez sem egy tuti módszer...
2014. jún. 16. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
na, ezért nem járok diszkóba.
2014. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!