Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedjek a lánnyal, úgy,...

Ismerkedjek a lánnyal, úgy, hogy ma Facebookon a kapcsolatát arra változtatta hogy Kapcsolatban van? Többi lent

Figyelt kérdés
Szomszédról lenne szó nagyon tetszik, (mellőzük az olyan választ, hogy szomszéddal ne stb :D )de csak köszönő viszonyba vagyunk. Még igaz nem költöztünk oda, mivel családi házról van szó, de nyáron várható és akkor talán, mivel a nyár hosszú és néha uncsi ezért lesz sok esélyem, viszont ma Facebookon megcsinálta azt, hogy kapcsolatban van és haverom azt mondta, hogy hát titok de a gratulációját elfogadta, szóval nem tudom, nem biztos, hogy van neki barátja. :D Egyébként 16 vagyok Ő 15. Érdemes még reménykedni, hogy akár legyen esélyem nála? Mert mégis csak egy facebook, meg nem is jelentette be annyira nem irt ki semmit. Mit gondoltok erről? :) Előre is köszi a válaszokat!

2014. jún. 16. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ha igaz is, lehet csak 2 hétig tart (ehhez ismerni kéne a lányt, hogy tudjuk mennyire lehet komoly)

mivel szomszéd és veled nagyjából egyidős, szerintem ismerd meg és majd eldől lesz-e köztetek vmi

2014. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
új helyen amúgy is jó gyorsan szerezni pár ismerőst, szóval nem veszítesz vele semmiképp :)
2014. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!