Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Összejönnétek komolyab...

Lányok! Összejönnétek komolyabb beállítottságú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Olyan fiúkra gondolok, akik nem viccesek, átlag napi 1-2-3 alkalommal megnevettetnek titeket, de nem a humor a fő erényük. Inkább azok a fiúkra gondolok, akikkel el lehet beszélgetni bármilyen témáról, intelligensek, érettek, külsőre is vonzóak.


Szóval összejönnétek ilyen típusú fiúkkal? Vagy mindenképp humorosnak kell lenni a srácnak?


Kort is írjatok légyszíves!


2014. jún. 18. 19:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
Igen. 41/MILF
2014. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem féltétlenül a humor a fő szempont szerintem. Persze az nagyon jót tesz a kapcsolatnak, ha eltudnak nevetgélni egymással.

De én például összejönnék ilyen pasival is.

2014. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez a két dolog nem kizáró. Én humoros és mókás vagyok mellette intelligens és a komoly témákról is tudok beszélgetni. Ez inkább a személyiség alap tónusa, hogy komolyabb vagy lazább viccesebb vagy.
2014. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

22/L

2. válaszoló voltam bocsi.

2014. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen srác tetszik... 23N
2014. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jobban díjazom, ha valaki humoros, de persze, az is tök jó, ha el lehet vele beszélgetni szinte bármiről. Szóval igen :)

20

2014. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ők az eseteim
2014. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a humort nem kell ennyire felfújni, hogy ötpercenként el kell lőni valami poént... amúgy szerintem ahogy egyre felszabadultabbá válik két ember egymás társaságában, annál könnyebb "humorosnak lenni" egymás előtt. ezt se úgy értem hogy a fiú mindig nyögjön be valami erőltetett poént, hanem hogy sokkal lazábban, könnyebben beszél az a két ember, és már szabadon jön akármi ami vicc vagy nem vicc... nem tudom jobban elmagyarázni, a lényeg hogy nem kell erre ennyire rápörögni, mert úgyis kialakul majd. sokan vevők a poénokra, a mókára, és ha mindez (hogy laza a hangulat és együtt is tudtok nevetni) párosul azzal amit leírtál, akkor igazán jó kapcsolatokat lehet kialakítani.

a komoly beszélgetések nagyon fontosak, vonzó tulajdonságokat írtál :)

20L

2014. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen.

15/L

2014. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én sem tartom ennyire sokra a humort egy kapcsolatban, és azt mondtad hogy egyszer-kétszer egy nap meg tud nevettetni, az bőven elég szerintem. Én személy szerint sokkal jobban szeretek értelmesen beszélgetni, mint röhögcsélni. 20L
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!