Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy rátok írna egy...

Lányok, ha egy rátok írna egy fiú akit személyesen nem ismertek, de látásból már sejtitek ki ő visszaírnátok és beszélgetnétek vele?

Figyelt kérdés

Semlegesen éreztek iránta, vagy talán egy minimálisan vonzónak tartjátok.

Csak érdekel, hogy általában milyenek a lányok és csak a nagyképű pitsák nem írnának vissza, vagy furának tartaná egy átlagos lány is, és inkább tartózkodna a beszélgetéstől.



2014. jún. 18. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem írtak vissza:\ 18/F Ellentétben azokkal akiknél személyesen próbálkoztam:)
2014. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%

Hát én anno így ismerkedtem meg a mostani barátommal :) Igazából csak annyit tudtam, hogy évfolyamtársam, mert ez alapján jelöltem vissza, de meg se néztem az adatlapját meg a képeit. Aztán valami hétköznapi témával nyitott, és egyre személyesebb lett a beszélgetésünk. Jó fejnek találtam az alapján amit írt, és megtetszett :)

Annyira átlagosnak nem mondanám magam, mert elég sok hódolóm volt/most is próbálkoznak...

2014. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza, nem vagyok semmi jónak az elrontója :)
2014. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Még visszatérve: akik meg próbálkoztak/nak, de nem tetszettek azoknak meg legalább annyit írtam normálisan megfogalmazva, hogy bocs, de nem... Szerintem ennyit mindenki megtehet.

#2 voltam

2014. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vissza szoktam írni. Az már más kérdés, hogy ha sablonos, lapos a beszélgetés, akkor nincs sok kedvem folytatni és inkább keresek egy jó kibúvót, hogy kiléphessek a beszélgetésből
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akinek a profiljából azt szűröm le , hogy normális és még szimpatikus is számomra akkor visszaírok .
2014. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl úgy, hogy nem ismerem ált. írok neki, hogy ki ő, honnan ismer. Ha viszont látásból ismerem, vagy sejtem, hogy kicsoda, akkor válaszolok neki, persze. :)
2014. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jún. 18. 22:40
 9/10 anonim válasza:
én is visszaírnék :)
2014. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látásból ismerek egy srácot, és bármily fura is totál bele vagyok pistulva, és egész nyáron esz a fene, hogy nem láthatom. Ha írna, örülnék mint a tejbetök :DD
2014. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!