Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai világban a telt és duci lányok totál el vannak szállva?

Figyelt kérdés
Régen mikor kezdtem az ismerkedést a telt és duci lányok még oda adóbbak voltak szeretet éhesebbek ma meg már csupa cicababák meg felvágósak.

2014. jún. 19. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs így. Nincs így, hiába képzeled azt.
2014. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vettem észre, mintha fenn hordanák az orrukat.
2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hát azért az egyénfüggő. Nem mindegyik olyan. Keresgélj máshol! :)
2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a neten az utcán a társkeresőkön a facén mindenhol ezt látom
2014. jún. 19. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Naaa... nincs testalkathoz kötve, hogy kinek hogyan kell viselkedni. A stílus környezet és egyéniség, személyiség kérdése.
2014. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarom testalkathoz kötni ,csak mivel nekem leginkább a telt és duci lányok jönnek be ezért jobban figyelem őket,de tudom hogy a vékony lányok is így vannak,a neten van a facebook on egy ilyen telt lányok közösség először úgy indult hogy elfogadtassák a külsejüket a lányok aztán kb azt az alacsony színvonalat hozzák mint a vékonyak vagyis nem különbek,pedig azok akartak lenni.
2014. jún. 19. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ imádlak kérdező! <3 Na tehát ez egy nagyon komplex probléma, de én megpróbálom leegyszerűsíteni.


Röviden: a feminizmus elfajzott változata miatt.

[link]


Hosszabban: Ugye a régebben úgy történt a dolog, hogy adva volt a duci/hájas leányzó, szarul érezte magát a planetáris tömege miatt, megpróbált edzeni/+ diétázni, először nem ment, innentől két út állt előttük, az egyik, hogy szorgalmasan folytatták a fogyást amíg el nem érték a kívánt eredményt, vagy pedig önsajnálatba süppedtek és híztak tovább.


Na azóta beszüremlett hazánkba az a gyönyörű ideológia, amit én szeretek szélsősőges, radikális feminizmusnak nevezni. Aminek semmi köze az eredetihez. Na ebbe nem megyek bele, mert hosszú, de az előbbi folyamat az megváltozik: adva van a duci/hájas leányzó, szarul érezi magát a planetáris tömege miatt, megpróbált edzeni/+ diétázni, először nem megy, innentől két út áll előttük, az egyik, hogy szorgalmasan folytatják a fogyást amíg el nem érték a kívánt eredményt, vagy pedig hallanak az előbb említett csodálatos dologról, ami olyan fogyás elleni kifogásokkal látja el őket, hogy "nem vagyok duci csak formás" meg, gyakorlatilag elhitetik velük, hogy tökéletesek úgy ahogy vannak. Ettől van akkora arcuk. Meg attól, hogy nagy mert hájasak.

2014. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk a telt lányoknak semmi köze a hájashoz,de egyébként a vékony lányokat sem kell félteni sok dologban.
2014. jún. 19. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden nő más, mint ahogy minden pasi is más. Van aki felvágós van aki nem. Én is hát ducinak vagyok mondható, de sosem voltam felvágós, cicababa meg végképp nem.
2014. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is kicsit ducibb vagyok, de sohasem voltam elszállva magamtól. Szerintem leginkább a környezeten és a neveltetésen múlik a dolog :) 19/L
2014. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!