Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nem gondoltam, hogy...

Lányok, nem gondoltam, hogy ilyet kérek, de egy lány barátra van szükségem, akivel tudok beszélgetni, aki segít megérteni a többi lányt. (? ) (19/F)

Figyelt kérdés
Volt pár kudarc, de egyébként is szét vagyok hullva most. Valakire szükségem lenne, akivel tényleg őszintén beszélhetek, lehetőleg azért korombeli, hogy képben legyen. Nagyon nagy segítség lenne.

2014. jún. 20. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hát 15 éves még elmegy korodbelinek? mert ha igen, akkor írj nyugodtan :)
2014. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Határeset :D egyelőre te írtál csak, szóval ha nem sértődsz meg, hogy a többit sem zárom ki, akkor persze :D
2014. jún. 20. 00:34
 3/8 anonim válasza:

Szia :) én szívesen meghallgatlak :)

19/L

2014. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 19/L, vagyok :) De most már megyek aludni, ha nem akad majd jobb aki levelezne, akkor írj rám. :P
2014. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23/N vagyok, talán tudok válaszolni :) ha segítek neked, azzal segítem a fiatalabb nötársaimat is. Hallgatlak:)
2014. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is annyi idős vagyok, mint te, írj nyugodtan, eddig hasznát vették a tanácsaimnak. :)
2014. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg 20 vagyok, ha gondolod :D :)
2014. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hó, mennyi jelentkező :D

Ha szeretnéd, még ide is leírhatod mi az amit ki szeretnél beszélni valakivel. :)

(mármint hogy privátba, nem itt)


18/L

2014. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!