Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki ha egy egyetemista...

Ciki ha egy egyetemista busszal jár és nem kocsival?

Figyelt kérdés

A barátaim kocsival járnak, ők megengedhetik maguknak, de én buszozom. És ma szinte kinevettek ezért. Arról nem tehetek, hogy a családunk nem engedhet meg magának egy autót és ami ezzel jár kiadásokat és nekem ez tök sz*rul esett.

Mi a véleményetek erről?

Veletek volt már hasonló?


2014. jún. 20. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a ciki ha szaros Swifttel járnak. Még egy 15milliós buszra se telik anyukáéknak?
2014. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Válassz jó választ:

A) Nem hiszem el, hogy 23 évesen komolyan feltetted ezt a kérdést.

B) Ritka nagy "elit" klubbokba járhatsz.

C) Borzalmas ez az amerikai divatdiktáció és megfelelésvágy.

"


Bocs, de a barátaim véleménye azért csak érdekel, nem azt mondtam, hogy idegenek miatt volt rossz érzés, az teljesen más lenne.

Nem járok elit helyekre, de nézz már körül, minden magyar sápítozik hogy mennyire szegény, közbe meg miden második családban van autó. Akkor mégis hogy lehetnek annyira szegények, ha egy kocsit fenn tudnak tartani?

2014. jún. 20. 18:34
 13/16 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ.. biztos, hogy olyan jó barát, aki ezért kinevet?


Melyik egyetemre jársz, ahol jól lehet parkolni a környéken és ritkák reggel a dugók?

2014. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Bocs, de a barátaim véleménye azért csak érdekel, nem azt mondtam, hogy idegenek miatt volt rossz érzés, az teljesen más lenne."

Jó kis barátaid vannak :)kinevetnek téged :) sznobok.



"Nem járok elit helyekre, de nézz már körül, minden magyar sápítozik hogy mennyire szegény, közbe meg miden második családban van autó. Akkor mégis hogy lehetnek annyira szegények, ha egy kocsit fenn tudnak tartani?"

Megsúgom: úgy, hogy az átlag magyar nem csóró. Van egy szegény réteg, van egy gazdag réteg, és van az átlag. Ott van egy autó általában.

2014. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. De ha zavar, akkor dolgozz suli mellett és máris lesz pénz autóra.
2014. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Van kocsim, mégis hévezek Gödöllőre mert olcsóbb a diákbérlet havonta mint a benzin. Ennyi. Nem érzem magam cikinek emiatt.
2014. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!