Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokszor látok meg szimpatikus...

Sokszor látok meg szimpatikus csajt buszon, buszmegállóban, hogy lenne hatásos ismerkedni?

Figyelt kérdés
Légyszi ne kössetek belém, tanácsot várok csak, ti hogy csinálnátok..
2014. jún. 21. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Odamész és szépen közlöd vele hogy szimpatikus neked, és ha van ideje akkor megihatnátok egy kávét, ha nincs akkor megadhatná a telefonszámát hogy később mikor lesz ideje megigyatok egy kávét, ha nem szereti a kávét, akkor meg így jártál.
2014. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odamész és elmondod neki hogy a késöbbiekben szeretnéd hogy szüljön neked 2-3 gyermeket,és főzze meg minden nap a kedvenc kajádat.
2014. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemezel vele, ha viszonozza leszólítod bármivel. Engem már két srác szedett fel így (egyikkel 1 hónap járás + 1,5 év ismeretség, másikkal 8 járás lett a dolog vége) :) Hajrá ;)
2014. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlag témákról beszélgettek, a végén elkéred a nevét és bejelölöd faceen. Mondhatod esetleg azt is, hogy jó lenne még találkozni (de ez nem feltétlen kell). Egy hét múlva randira hívod.
2014. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én kissé ilyen negatívan látom a világot, ezért nehéz ez nekem, mindig azt gondolom hogy hülyének nézne a másik, leginkább azért mert én vidéken nőttem fel, ez meg városban van. Vidéken meg általában ez a divat, hogy lenéznek sok mindenkit.


1-es nekem kicsit ilyen szexmániásnak tünik amit írsz, hogy odamegyek és rögtön leszimpizzem.

2-es még ha hülyéskedsz is lehet amúgy valakinél ez bejönne, általában előny, ha poénosan hülye az ember.

3-as akármivel, na igen, nehéz leszólítani valakit csak úgy, hogy nem ismered. Fogalmad sincs hogy szingli-e, vagy hogy tekint rád elsőnek, ha még tudnád is ezeket, nagy a valószinűség hogy semmi jót nem kérdezel tőle.


4-es

- Nincs facem nem is lesz

- beszélgetünk? ahhoz már kéne egy kontakt, szivesen beszélgetnék, sőt tudnék is talán miről, csak nem egy idegennel akinél azon rágod magad, hogy biztos zavarod, vagy fárasztod, így inkább le se szólítod.

2014. jún. 21. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni, akinek nincs fésze az már nem is ember? Nekem sincs szerencsére!
2014. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!