Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti se mertek már képet...

Fiúk, ti se mertek már képet se kitenni facebookra?

Figyelt kérdés
Állandóan belém köt valaki, hogy fúj, de ronda vagyok, többnyire ilyen szép lányok. Már utcára sincs kedvem kimenni, valamiért úgy látszik én nem vagyok vonzó, helyes egy lány szemében sem. Annyira rossz így élni, mert muszáj kimenni emberek közé, de az állandó félelem, rettegés, hogy valaki kicsúfol, kinevet már felőröl teljesen. Fb-ről is levettem a képeimet, mert nekem nem hiányzik, hogy arra lépjek fel, hogy épp valaki a képem alá írt valami sértőt. Elég sok csoportban próbáltam ismerkendi lányokkal, de képpel is csak a fikázás jött és csak ilyen lájkkunyerálólk jelöltek csak be, sehol egy lány, aki ismerkedne, mindenki csak a lájkokat gyűjti a képeire, meg várja a sok bókot a képe alá. Annyira elszomorító, hogy sehol egy lány, aki elfogadna és szeretne úgy, ahogy vagyok, amilyen arcszerkezettel születtem. Tudom, hogy nem vagyok helyes páwa, nem vagyok Justin Bieber klón se, de azt nehéz elfogadni, hogy egyetlen egy lánynak sem vagyok az esete, pedig a jelek nagyon is ezt mutatják.

2014. jún. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére engem nem érdekel mások mit mondanak rólam.
2014. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Pont ezért tegyél ki képet a barna napocskádról.
2014. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én azért nem rakok, mert még nem láttam olyan képet, amin azt látnám, mint a tükörben

tükörben sokkal helyesebb vagyok :((


pedig próbáltam tükörbe fényképezni meg minden :/

2014. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim között csak olyanok vannak, akiket személyesen ismerek. Idegenek nem tudnak hozzászólni az üzenetfalamon. Képem nincs a facebookon, mert a facebookot nem arra használom, hogy lányokat csípjek fel. Nekem a facebook csak azért kell, hogy tudjak hozzászólni a kuruc.info-n.
2014. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugodj meg énse merek kirakni csak én már ez utcára se merek kimenni egyszerűen túl helyes vagyok ilyen az élet... valakinek ettől szar valakinek attól.
2014. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne mindenkinek hagyni, hogy írhasson és akkor nem történne ez. Plusz faceboook, ha neked ez a színvonál, hát.... :-S
2014. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 :D idióta.
2014. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért nem szelektálod az ismerőseidet? Én nagyon megszűrtem az ismerőslistámat, 100 alatt van a létszám, és megérte.

2014. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én meglátom hogy valaki egyszer rosszat ír. tiltom. Plusz figyelj ha fotózod magad akkor kicsit távolabbról fotózd hogy benne legyen az egész felsőtested a képben, vagy az egész tested. AZ egész testes képhez kérj meg valakit.

Ismerkedni meg ne FB-n ismerkedj. Ha nem járkálsz helyekre akkor is ott van az iskola ahol ismerkedni tudsz. És barátkozz velük, mert sose baj ha vannak lány barátaid. Én is így gondolkoztam aztán rögtön az első kiszemelt lány barátomból kapcsolat lett. Ja és ha az iskolát választod akkor nagyon javaslom hogy ne a te osztályodból, de ha nincs más az is megteszi. Ha okos telefonod van akkor töltsd le ezt " Cymera" Szép képeket tudsz vele csinálni. Arcot is szerkeszthetsz meg a fényeket is jól beállíthatod. Ja és úgy fotózz hogy nagyon sok fény érje az arcodat, de tényleg nagyon sok. Valami reflektor szerű, és akkor még szerkesztened sem kell, meglátod.

2014. jún. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!