Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jobban szeretik a fiúk ha a...

Jobban szeretik a fiúk ha a lány utal arra hogy bejön neki a csávó, vagy van még olyan fiú aki magától elmerné hívni azt a lányt valahova aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon tetszik nekem, azt szeretném hogy elhívjon valahova de én magam nem akarom hogy nekem kelljen ezt csinálni, szerintetek mit csináljak hogy világossá váljon számára hogy nekem is bejön? Eddig nem sokat bíztattam mert túl féltem.

2014. jún. 21. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, aki úgy érzi sokat tudna írni hogy segítsen, az nyugodtan küldhet üzenetet is
2014. jún. 21. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, minimum , hogy a lány legalább szemkontaktussal, figyelmességével biztatja a fiút, jelez neki.


Ez után már okés menjen oda a fiú.


De a semmire minek?

2014. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Célozz rá nála egy beszélgetés során, hogy például eléggé szereted a múzeumokat és még nem jártál az xy kiállításon. Vagy ha más érdekel akkor azt említheted. Aztán ha lépne, akkor majd felajánlja, hogy nézzétek meg együtt. Ha meg nem, akkor talán mindegy is.
2014. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi nélkül miért várod, hogy elhívjon ?

Túlsok olyan rib@n.c van aki azt élvezi, hogy próbálkoznak nála, és játszhatja a sértődöttet mert nem az próbálkozik nála aki neki tetszik.

2014. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolso, ovatosan miket irsz, nembirom az ilyen dumat. szemkontaktus, csekk, figyelem is megvan egy bizonyos szintig, elso, koszi a tanacsot. :)
2014. jún. 21. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár a anők szeretik ezt hinni, a férfiak nem mozdulnak rá minden nőre aki csak a közelükbe kerül.

Van akire rámozdul az ember minden biztatás nélkül, van akire nem, ennek több oka lehet. Nem keltette fel semmivel sem a figyelmét, esetleg úgy gondolja felesleges nála próbálkozni, különféle okoknál fogva.

Ha tetszik egy valaki a nő is nyugodtan jelezheti ezt valamivel, nem dől össze a világ.

2014. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!