Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan? 15/L

Szerintetek hogyan? 15/L

Figyelt kérdés

Kicsit visszahúzódó,15 éves lány vagyok.

Soha nem volt még igazi kapcsolatom,ami valljuk be hiányzik.

Hogyan kéne viselkednem,hogy a fiúk (velem egykorú,vagy max. 17 évesek) felfigyeljenek rám? Nem vagyok megelégedve annyira a külsőmmel,de már lassacskán sikerül elfogadnom.



2014. jún. 23. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szabad irni privit? xd 17f
2014. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedj?? Csak légy önmagad. Így is felfigyelnek majd rád a pasik.
2014. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De most nem akarom,hogy egy csomó pedofil írjon :D

Igen,mindenki ezt mondja..legyek önmagam..

De mégis,van,amit úgy szeretnek a fiúk egy lányban? (pl vicces,blabla)

2014. jún. 23. 09:16
 4/11 anonim ***** válasza:
én csak ennyit tudok mondani, a szerelem akkor jön mikor a legkevésbé számítunk rá ;) kitartás 17f
2014. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát szerintem az ilyenkorú fiúk imádják ha egy lány laza és vagány. Ezt úgy értem hogy légy magabiztos és amit a külsődet illeti próbáld meg kihozni belőle a legjobbat. Találd meg a stílusod, azt ami jól áll. Ebben a korban is a ruha teszi az embert ( többeközt) nem árt ha csajosabb vonalon indulsz el. Legyél vidám, legyen önbizalmad és ne akaszkodj a fiúkra. Szerintem ennyi.
2014. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én például azt szeretem , ha valaki önmaga. 16/f
2014. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egy jó nagy adag önbizalom és egy nap, amikor ,,Én" (vagy is te) napod van. Ez alatt azt értem ,ah nem vagy magadal megelégedve, tegyél érte. ha a ruháidda vagy az arcoddal, akkor menj vásárolni valamit, ami tetszik.

És légy önmagad. ne nézz rám. Enné ltöbbet én se tudok mondani. Ha már az elején nem vagy őszinte jellembe, akkor jól is elsülhet, de rosszul is a dolog. Kockázattal jár, ennyit mnodok.

L/17

2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jún. 23. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 15 vagyok, nekem volt már egy komolyabb kapcsolatom, és teljesen váratlanul jött. Ő észrevett engem, én meg vettem a lapot, és tetszett neki, hogy ilyen laza vagyok és értékelem őt.

De véleményem szerint nem tudsz semmit csinálni, hogy észrevegyenek, ha az osztálytársaimból indulok ki, a fejem megfájdul, annyira idegesít a visítozásuk és nyafogásuk, meg a gyerekes viselkedésük, pedig egyidősek vagyunk, képzeld csak el, hogy egy fiúnak mennyire irritáló lehet, szóval csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha kapcsolatot szeretnél, próbálj meg a külsődre többet adni és minél érettebben viselkedni, legalábbis ne gyerekesen, és legyél nyitott, hidd el, akkor fog rád találni valaki, amikor pont nem számítasz rá. ;)

15/l

2014. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 23. 10:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!