Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés során...

Internetes ismerkedés során szoktatok hamis információkat közölni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy konkrétan ki mit hazudik magáról illetve környezetéről. A névtelenség lehetővé teszi, hogy itt legalább őszinték legyenek az emberek.:D

#hazudozás #e-ismerkedés
2014. jún. 23. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vállalat igazgató vagyok :)
2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Soha és a hibáimat se rejtegetem, mert ha vkinek nem tetszik az igazi ének, minek pazaroljuk egymás idejét

Szerencsére így se lépnek le :D

2014. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, inkább megválogatom kinek mit mondok
2014. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha komolyan ismerkedtem akkor igazat mondtam, de volt még (kb 15 lehettem). Olyanokat kamuztam, hogy pom-pom lány vagyok, és akkor a pasik (anélkül, hogy képet láttak volna) mondták, hogy uhhh, meg ahhh. Meg nagyon nem szerettem, ha rögtön az elején keresztnevet kérdeztek, így volt, hogy kamu nevet mondtam.


Aztán tavaly márciusban is beszélgettem valakivel és mondtam egy tök random nevet. Aztán még beszélgettünk egy ideig, már kezdett nagyon szimpi lenne. Megkérdezte, hogy milyen számot írhat a nevem mellé a telefonba... Mire kínomban kinyögtem, hogy nem úgy hívnak :$ :D Azóta együtt vagyunk már 1,5 éve lassan.

2014. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig tartottam magam hozzá, hogy csak az igazat magamról (sokat ismerkedtem neten, sok oldalon). Egyrészt úgy is kiderül, másrészt nincs mit takargatnom, harmadrészt nincs miért kamuznom :-D
2014. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyat viszont sosem csináltam, hogy más képét küldtem volna el. Ha valakivel képcseréhez jutottunk, akkor mindig sajátot küldtem tényleg. Utolsó voltam.
2014. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Közben más is írt, nem utolsó, hanem 4-es :)
2014. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
más végzettséget hazudok, mert az enyém túl magas. 27L
2014. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyan mi a túl magas végzettség? Mert nálam pl. válogatási szempont volt a végzettség mindig.
2014. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Mindig mást.
2014. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!