Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire necces úgy ismerkedni...

Mennyire necces úgy ismerkedni, hogy ha megtetszik egy lány, akkor a névjegyemet elegánsan/finoman odacsúsztatom neki (pl. boltban, utcán)?

Figyelt kérdés

Ezzel finoman közlöm a lánnyal, hogy bejön nekem, és ha én is bejövök neki, akkor elérhet telefonon.

Gondolom ez a módszer az emberek többségénél kicsapja a biztosítékot,mivel sokak szerint az a normális ha csakis a férfi kezdeményez. Talán ott bukik meg a módszer,hogy egy nő úgy gondolja, hogy lealacsonyító, ha ő hívja fel a férfit, ő fut a férfi után.

Véleményem szerint egy jóképű, jó megjelenésű és megfelelő kisugárzású férfi számíthat visszahívásokra.

Hozzászólásoknál kérem a nemeket is megadni.

Külön érdekelne, hogy van-e ilyen férfi aki így ismerkedik, és sikeres-e!


2014. jún. 24. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt holnap kipróbálom xD
2014. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elfogadható ismerkedési forma. Biztos jobb, mint a "Szia cica, van gazdád?"

Lány vagyok.

2014. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak fiktív, mivel párom van...


"Talán ott bukik meg a módszer,hogy egy nő úgy gondolja, hogy lealacsonyító, ha ő hívja fel a férfit, ő fut a férfi után. "


Nálam is itt bukna a dolog... ha bejönne a srác, akkor sem hívnám fel büszkeségből... nekem ilyen formában megalázó lenne.


41/N

2014. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én felhívnám ha szimpatikus.

Ő jelezte,hogy tetszek és adott lehetőséget,hogy én is megtegyem.

25/N

2014. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom elképzelni, hogy előtte azért már szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, és utána átnyújtod, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy felhívnálak. Büszkeség ide vagy oda, ha már jelezte a pasi, hogy bejövök neki akkor miért ne tehetném meg az "első" lépést.


Nem ismerek ilyen férfit egyébként.


24N

2014. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

'Azt tudom elképzelni, hogy előtte azért már szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, és utána átnyújtod, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy felhívnálak.'


Ezzel meg az a helyzet, h ha a csaj visszamosolyog rám, akkor már tudom-sejtem h bejövök, neki, tehát akkor már akár odamegyek hozzá és elhívom randira.

Viszont most jelenleg abban a cipőben vagyok, h tetszik egy lány egy üzletben, nem vagyok benne biztos h bejövök neki,olyan érdekesen viselkedik,nagyon kedves velem.de nemtom eldönteni h most bejövök neki vagy nem.Lehet h szimplán van pasija,és nyilván szereti,én meg a srác vgyok csak aki belibbent véletlen a boltba és mondjuk csak jóképűnek tart.nemtom.ezért gondoltam h ezt a módszert használjam nála.Bár legbelül úgy hiszem h bejövök neki,de ha megcsinálnám ezt a módszert,végén kiderülne, h 'helyes vagy meg minden,de bocsi van párom'-eset lenne.

2014. jún. 25. 21:43
 7/10 A kérdező kommentje:

T. Veronika bejegyzésére:

Igen vszínű sok nő ezt mondja, főleg 40 fölött,mert őket még úgy nevelték, h 'ne add olcsón magad'. És az lebeg ilyenkor a felük fölött, h a férfi ki akarja használni őket. A büszkeség szép dolog,viszont nem mindig ésszerű.Sztem attól h a nő felhívja a férfit, az elsőn randi lehet nagyon hagyományos,lehet tisztázni a férfival a dolgokat. Ki mit akar.

2014. jún. 25. 21:50
 8/10 AtyeszLL válasza:

SZerintem az sem elhanyagolható, mi van a névjegykártyán. Ha elég sejtelmes, és sokat ígérő "jelek" (ráadásul a pali sem néz ki kerítőnek, sorozatgyilkosnak) akkor az biztosan megmozgatja a Nő fantáziáját. És elsőre nem is kell több, mint felkelteni az érdeklődést.


Van párhuzam azzal, ahogy Hozzám találnak a lányok. Nem adok magamból elsőre sokat, és utána visszalépek.

Meglepő a reakció, sokan lépnek NŐ létükre.

2014. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a fiatalabb nők hajlanának a dolog felé, az idősebb korosztály már nem igazán.
2014. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

AtyeszLL bejegyzésére:

Nem értem mit értesz azon, hogy 'mi van a névjegykártyán. Ha elég sejtelmes, és sokat ígérő "jelek"'

Talán arra, h végzettség-munkahely is szerepelne a kártyán? Én csak a nevemet és Tel.számomat írnám rá persze ngyon igényes kivitelben, végzettséget direkt nem.

A végzettséggel az a gond, h ha azt írom rá h 'hentes' vagy 'hegesztő' a lánynak nem biztos h felcsillan a szeme, de ha azt h 'vmilyen mérnök/jogász/manager' tuti más a széna állása.(Persze ez nem a pénzről szólna, sok hentes talán többet is keres,mint egy mérnök.) Meg sztem első lépésként nem kell elárulni a lánynak, h mi a foglalkozásod,felesleges információ.

2014. júl. 16. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!