Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legjobb baratom nem baratilag...

Legjobb baratom nem baratilag szeret. Mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nem regota ismerjuk egymast de nagyon birom es nagyon sokat beszelunk. Viszont a napokban nagyon maskepp viselkedik velem bokol, flortolget. Nagyon fontos nekem es felek hogy bevallja de en csak baratkent tudok ra nezni. Nem szeretnem ha tonkre menne a kapcsolatunk nagyon jol elvagyunk. Mit tegyek?? 16/l

2014. jún. 26. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, és mond el neki ezeket és hogy mit érzel iranta
2014. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Vágódj hanyatt. Jobban jársz.
2014. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
mondd el neki személyesen, úgy hogy ne bántsd meg és tedd hozzá hogy szeretnéd ha haverod maradna 19/F
2014. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Figyelj, nekem is a legjobb barátom ellenkező nemű, és talán neki én nem csak barát vagyok. Be is vallotta. Ha olyan a barátod, hogy elviseli, ha csak barátok vagytok, akkor szerencséd van! Nekem elviseli a barátom, és így olyan, mintha nem változott volna semmi. Lehet, hogy az első napokban/esetleg hetekben még fura lesz vele lenni, beszélgetni stb. de ha már megszoktad, akkor minden rendben, maradhattok a legjobb barátok. :)
2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Uccsó! Ne légy naiv. Előbb utóbb dugni fogtok.
2014. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)) kedves utolso! nemhinnem:'D szerintem beszelni fogok vele nagyon remelem nem fog valtozni semmi:/
2014. jún. 29. 10:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Te se légy naiv, nem kerülheted el a sorsod.
2014. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:'D
2014. jún. 29. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Húú.Hát...ennek előbb utóbb dugás lesz a vége...ha megmaradtok "barátoknak", akkor előbb, ha nem, akkor utóbb. :))

Am, viccen kívül, szerintem is mondd el...Nekem volt egy olyanom, hogy már bevallotta, hogy szeret s én csak álltam. Aztán napokig rejtőzködtem, buta voltam...Nagyon szar volt, így inkább legyél egyenes!!És mondd el neki a te nézőpontodat. Remélem megért! :)

2014. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok...és azóta minden egyes szüneten a folyósón szembemegyünk egy-egy "szia"-val...szóval megszakadt a kapcsolatunk az én butaságom miatt...de nem is volt a srác megértő...Úgyhogy sok sikert!
2014. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!